Чому тернопільські бійці, які перебували в зоні АТО, отримали у військовому квитку невідповідний запис – звернення до Президента

Самооборона Майдану Тернопільщині піднімає питання статусу бійців, які перебувають у зоні АТО та беруть участь у бойових діях.

Передумовою цьому стало звернення представника Самооборони, який перебував на службі в зоні АТО, а у військовому квитку отримав запис про перебування на зовсім іншій території далекій від зони бойовий дій. 

Обласна Самооборона підготувала звернення до Президента, Міністра внутрішніх справ та Міністра оборони щодо соціальної захищеності осіб, які беруть участь у антитерористичній операції на Сході України та членів їх сімей.

«Самооборона Майдану Тернопільщини» висловлює своє занепокоєння з приводу недостатньої соціальної захищеності осіб, які беруть участь у антитерористичній операції на Сході України та членів їх сімей та відсутності будь яких законодавчо закріплених гарантій щодо них, та вимагає:

“1. Законодавчого закріплення статусу учасників бойових за особами, які беруть участь бойових діях в зоні АТО у якості добровольців чи у складі батальйонів Національної Гвардії, інших підрозділів МВС, Збройних Сил України.

2. Невідкладного внесення ясності в питання фіксування у військових квитках (чи у формі іншого документу) усіх, без винятку, добровольців, службовців органів внутрішніх справ, військовослужбовців часу перебування у зоні АТО.

3. Унеможливлення набуття статусу учасника бойових дій особами, які виконували штабні або інші допоміжні функції і не брали безпосередньої участі у бойових діях в зоні АТО.

4. Припинення «дерибану» бюджетних коштів високо посадовцями та першочергового спрямування їх на потреби Збройних Сил України, підрозділів МВС, Національної Гвардії передусім тих, що беруть участь в антитерористичній операції”, – зазначено у зверненні.

Чому тернопільські бійці, які перебували в зоні АТО, отримали у військовому квитку невідповідний запис – звернення до Президента, фото-1
Тернопіль бійці зона АТО військовий квиток Самооборона звернення до Президента
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі