Як просувається ремонт на вулицях Шептицього та Збаразька у Тернополі?

Капітальний ремонт вулиць Шептицького та Збаразька у місті розпочався ще 16 червня. Начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради Олег Вітик каже, що частина ремонтних робіт завершиться уже в найближчі декілька днів.

«Наразі на вул. Шептицького уже облаштовано перший шар асфальто-бетонного покриття та бордюр, - розповідає Олег Вітик. – Через погодні умови ми не зможемо завершити роботи на цій вулиці 26 червня, а зробимо це через декілька днів. Зазначу, що тут відновиться рух згідно схеми організації дорожнього руху, тобто односторонній рух від вул. Живова до вул. Оболоні. Другу ділянку, яку розпочнуть ремонтувати, буде від заїзду до автовокзалу до вул. Оболоні».

Також по вул. Шептицького проводиться реконструкція комунального ринку для торгівлі продуктами харчування, приміщення якого буде відповідати усім санітарним та ветеринарним нормам, а для покупців та продавців створюються максимально комфортні умови.

«Ми продовжуємо спорудження сучасного критого ринку з необхідними комунікаціями, - розповідає директор комунального ринку Олег Фляк. – Усі продавці, які наразі здійснюють свою діяльність на тротуарах, як тільки завершить реконструкція будівлі, перейдуть торгувати у критий ринок».

До слова, по вул. Збаразька наразі проводиться заміна каналізації і вже через декілька днів працівники приступлять до облаштування дорожнього покриття.

Тернопіль ремонт вулиць
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі