Як у Тернополі перевіряють бронежилети, які купують для наших батальйонів?

Самооборона Майдану Тернопільщини перевіряє засоби захисту, які передає нашим солдатам. Самооборонівці кажуть, що практично неможливо знайти сертифіковані бронежилети, тому доводиться чекати. Самооборона купляє пробні взірці і в кустарних умовах випробовує їх на міцність та куленепробивність. 

- Ми хочемо бути впевнені, що те, що ми придбаємо, буде належно захищати хлопців, – пояснює активіст Юрій Моргун.

- На сьогоднішній день ми закупили тільки 10 сертифікованих бронежилетів – вони будуть передані батальйону, – каже Роман Павлишин, відповідальний за збір коштів Самооборони. – Всі інші засоби проходять перевірку. Партії з-за кордону дуже маленькі, бо завозяться вони на собі.

- Ми закликаємо усіх, хто хоче допомогти батальйонам з бронежилетами, посприяти тому, щоб вони всежтаки випробовувалися, – каже Іван Ковалик, комендант Самооборони Тернопільщини.

Він розповів, як тернополяни перевіряють бронежилети: разом з командиром батальйону, або іншими військовими беруть захисні пластини з бронижилету, їдуть в тир, з різної зброї стріляють у пластини. Якщо пластина міцна – можна вважати, що засіб захисту пройшов перевірку, пише Погляд.

Також самооборнівці зазначають, що усі засоби захисту (бронежилети, кевларові шоломи), що доходять до нас із Європи – уже не нові, користовані. Тому невідомо, чи мають ці засоби міні-тріщини, чи дотриманий термін зберігання і чи зможуть вони надійно захистити наших солдат.

Тернопіль бронежилети перевірка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі