У Тернополі на вокзалі затримали наркоторговців

Тернополянина та мешканку Бережан, які збували та зберігали наркотики, затримали працівники лінійного відділу на станції "Тернопіль". В наркоторговців вилучили 7 кілограмів макової соломки. Порушникам загрожує позбавлення волі до 6 років.

- В ході обшуків вилучено порядка 7 кілограмів меленої макової соломки, її вартість складає 27 тисяч гривень. Громадянин, житель Тернополя, який займався безпосередньо збутом цієї наркотичної сировини, на даний час затриманий, перебуває в СІЗО, справа кримінальна за фактом збуту наркотичної сировини направляється в суд. Дані особи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності, - розповів TV-4 начальник лінійного відділу на станції "Тернопіль" УМВСУ на Львівській залізниці Ярослав Матвійчук.

Затримали наркоторговців в Бережанському районі. При собі на момент затримання тернополянин мав 5 кілограмів макової соломки та близько 15 тисяч гривень. Далі згідно з санкціями суду, правоохоронці обшукали домівки тернополянина і мешканки Бережанського району, які збували наркотики, і виявили ще 2 кілограми соломки. Порушникам загрожує кримінальна відповідальність.

- По статті 307, як правило без вийнятків, суд приміняє реальну міру покарання, тобто, позбавлення волі. В даному випадку стаття 307 - позбавлення волі на не менше 6 років, - говорить Ярослав Матвійчук.

Тернопіль наркоторговці макова соломка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі