У Тернополі ротвейлер нападає на людей, а господарка собаки спокійно дивиться на це

У руки, ноги і голову тернополянку Анжеліку, яка є сестрою відомого музиканта Василя Гоцка, покусав ротвейлер у Тернополі. Господарка собаки навіть не допомогла покусаній жінці, нічого не сказала і не вибачилась, просто пішла геть, а після того далі гуляє з агресивним псом. Як з’ясувалась згодом, Анжеліка – не єдина жертва того собаки.

- Спочатку в збудженому стані я не відчувала наскільки сильно мене покусав ротвейлер, я рятувала свою собаку від того, щоб її не загризли. Після того був післяшоковий стан. Зараз руки всі сині, голова синя… Я гуляла з собакою, але вона була на повідку, біля мене. Собаки напали не вперше, це вже було якось взимку. Та жінка тримає двох собак ротвейлерів, то взимку вони обидві кинулись на мене, але я не надала великого значення. Була в пальто, тому все обійшлось тоді легше.

В господарки собаки не було після нападу її улюбленця жодної реакції, вона просто пішла геть, а згодом – вдавала, що нічого не чує, коли Анжеліка попросила взяти собак на повідок.

Жінка написала заяву в міліцію, сподівається, що подібне ні з ким не повториться.

- Я не хочу, щоб собак усипляли, я гуманна людина, тварина не винна, що її господар не такий, як треба. От наш собака - то як член сім’ї, і я ставлю себе на її місце, усипляти… то хіба би, як собака була скажена.

Анжеліка каже що вона оптимістична людина, тому і цей випадок старається сприймати з посмішкою, каже, що самопочуття її покращується і підстав для хвилювання нема, втім, таки у лікарні доведеться ще побути.

Ротвейлер нападав і на бабусю Вікторії Кістерної, старенька саме на повідку вигулювала невеликого песика. Після нападу ротвейлера – песик мучився півроку, а потім таки помер.

- Вона моя сусідка, живемо в одному під’їзді, – розповідає Добі про власницю ротвейлера Вікторія Кістерна. – У неї тих собаки дві, вона їх розводить і продає цуценят, наскільки знаю, тим вона і заробляє собі на життя. У мене також була собачка, маленька, зросту пекінеса. Одного разу моя старенька бабуся вигулювала собачку, і та зі своїм телям йшла… почала бігти на них, збила бабцю з ніг і почала моєю собакою тріпати, як шматою. Там тоді весь двір чув, як бабця кричала, а та стояла і дивилась на те все… забрала потім собаку і пішла спокійно додому.

Дівчина написала на неї заяву у міліцію, але власниця ротвейлера заплатила 51 гривню штрафу, на тому й обійшлось. Каже, що згодом собаки гарчали і на неї, і на інших людей.

Сама через вікно бачила, як та собака на маленького хлопчину кинулась, бо той пробігав повз, його врятувало лише те, що те теля було на повідку і вона його якось втримала.

- Собачка моя після того через кілька місяців померла. Стільки мучилась бідна, гноїлось все, кололи, мастили. Та мені ще заявила, мовляв, чого ти тут плачешся, я тобі іншу подарую… у мене мову відняло, – каже Вікторія. - 10 років собака зі мною прожила, її весь двір любив, діти печення останнє їй віддавали, а та, як про річ якусь, сказала. А який шок пережила моя 80-літня бабуся… А їй міліція просто приписала “вигулювання собак без повідка та намордника”. Невже, щоб щось в цій країні почали робити, треба щоб на місці моєї собаки опинилась чиясь дитина? Вона потім батькам теж іншу подарує чи що?

Мешкає жінка з ротвейлерами на вулиці Київській, 10. Продовжує вигулювати собак без повідків і намордників.

Тернопіль ротвейлер напад собак
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі