Голос Криму: квиток на потяг з Сімферополя до Тернополя вартує вже близько 800 гривень

Сьогодні, 27 червня, у Феодосії та м. Судак закрили українські каси і квиток на потяг з Сімферополя  до Тернополя вартує вже близько 800 гривень. 

“Три дні тому подружка їхала до Тернополя і заплатила в рублях близько 130 гривень. Вона купила квиток на плацкарт. Сьогодні усі українські каси закрили. А квиток з Сімферополя до Тернополя вартує 2400 рублів. Це приблизно 800 гривень. Найголовніше це зробили без попередження. Ще вчора на окремих касах квитки продавали за старими цінами. Люди питаються, чому так різко подорожчав квиток, а вони кажуть: “Це Україна придумала і Україна винна. Україна підняла ціни”. В Інтернеті прочитали, що в Тернополі квитки на Сімферополь вартують 130-160 гривень. Цікаво, чи відповідає це дійсності”, – запитує пані Галина (прізвище не вказуємо за проханням респондента).

Для підтвердження вищезазначеного, надіслали фото квитка, що куплений в Криму. Як свідчить фото, у червні 2014 року за маршрут Сімферополь-Тернопіль пасажир заплатив 2421 руб. (особисті дані пасажира стерті  в рамках безпеки).

Кореспонденти «0352.ua» зателефонували в касу залізничного вокзалу Тернополя. Як повідомив диспетчер, квиток з Тернополя до Сімферополя вартує 160 гривень. Це спростовує інформацію про те, що Україна нібито підняла ціну на проїзд і стверджує, що невизнане світом керівництво Криму здійснило підняття цін на проїзд в односторонньому порядку. 

Журналісти сайту «0352.ua» продовжуватимуть слідкувати за подіями, які відбуваються в Криму. Під рубрикою «Голос Криму» ми розповідатимемо про проблеми та новини, що повідомляють жителі АР Крим.

квиток
квиток
Крим квиток потяг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі