Депутат-свободівець, якого у Тернополі затримали у нетверезому стані, не визнає своєї вини

24 червня у декількох метрах від ресторації “Ковчег” в місті Тернопіль співробітниками ДАІ був затриманий місцевий депутат Володимир Швайка. Він був за кермом білого “Мерседеса” і, очевидно, перебував у стані алкогольного сп’яніння. Проте, будь-які звинувачення у свою адресу той спростовує і запевняє – доказів того, що він вживав алкоголь немає.

- Я не дихав нікуди, бо відмовився – маю на це законне право. Я не пив і тому не хотів навіть проходити якесь обстеження, мені це непотрібно, а те, що кажуть, нібито я вживав щось…це лише слова, – заявив Володимир Швайка.

Та активісти ГО “Автомайдан Тернопіль” іншої думки. Сам очільник організації Юрій Остап’юк напередодні розповів, що у “Ковчезі” пив каву з друзями, де за сусіднім столом був місцевий депутат. Що конкретно той пив “автомайданівці” не помітили, та коли їм за деякий час після того, як Володимир Швайка покинув приміщення зателефонували працівники Державтоінспекції, співставили дані. За словами Юрія Остап’юка, депутат якось непевно виїжджав за дорогу з території закладу громадського харчування, чим привернув увагу ДАІ-вців.

Ті ж, не знали, чи складати протокол, чи ні, адже він мав депутатське посвідчення, тому й визвали “автомайданівців”, які випадково опинилися поруч, пише Свобода. Щодо “свободівця” працівники Державтоінспекції таки склали протокол.

І хоч за законом України відмова від проходження медобстедення рівносильна фактично визнанню факту, що ти керуєш автомобілем в нетверезому стані, Володимир Швайка запевняє – усе сказане представниками “автомайдану” – наклеп і жодного стосунку до реальних подій не має.

Тернопіль депутат автомайданівці за кермом у нетверезому стані
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі