Молодий тернопільський фотограф Юлія Верста презентувала виставку про унікальний світ близнюків

У дружній ресторації "Мамонт" вчора презентували фотопроект тернопільського фотографа Юлії Версти.

"Двоє"- це фотовиставка про двох людей, четверо очей та одне серце. Такі різні і в той же час безмірно подібні люди. Двоє людей про один світ.

Відкриття фотовиставки  ще раз довело небайдужість тернополян до такого тонкого виду мистецтва, як фотографія. Молодий та перспективний фотограф Юлія Верста презентувала збірку фото, наповнену глибоким сенсом - існуваня однієї душі в двох тілах. Мова, звісно, йде про близнюків, які схожі один на одного, як дві краплини води, не тільки зовнішньо, але й внутрішньо. 

"Коли я готувала фотовитавку з назвою "Двоє", люди почали запитувати, що саме має бути на виставці. Можливо, весілля чи якась закохана пара. Але для мене поняття "двоє"- це завжди близнюки, їх кровна близькість, яку ніщо не може розділити. Тут представлені  роботи, в яких приймало участь кілька пар близнюків різного віку та типажу. І всі вони виглядають абсолютно інакше, кожен з них несе свою індивідуальну рису, і в той же час неймовірну внутрішню і зовнішню схожість",- розповіла Юлія Верста.

Одна з цих пар презентувала перфоменс, відтворюючи тему важливості близнюків в житті один одного.

Молодий тернопільський фотограф Юлія Верста презентувала виставку про унікальний світ близнюків, фото-1 Молодий тернопільський фотограф Юлія Верста презентувала виставку про унікальний світ близнюків, фото-2 Молодий тернопільський фотограф Юлія Верста презентувала виставку про унікальний світ близнюків, фото-3 Молодий тернопільський фотограф Юлія Верста презентувала виставку про унікальний світ близнюків, фото-4 Молодий тернопільський фотограф Юлія Верста презентувала виставку про унікальний світ близнюків, фото-5
Юлія Верста презентувала виставку про близнюків
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі