Тернопільський суд не відпустив під домашній арешт неповнолітню співучасницю вбивства

Підозрювану, яка разом з 22-річним товаришем у ніч із 5-го на 6 червня 2014 р. битою забили чоловіка, звинувачують ще й у збуті особливо небезпечних наркотичних засобів (ч.2 ст. 307 КК України). За цим фактом триває досудове розслідування.

До того ж підозрювана, яка ніде не навчається і не працює, з осені 2013 року перебуває на профілактичному обліку в секторі кримінальної міліції у справах неповнолітніх Тернопільського міськвідділу міліції за вчинення протягом минулого року ряду адмінправопорушень.

Ухвалою слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду до неповнолітньої Надії В., підозрюваної у вчинені особливо тяжкого кримінального правопорушення — вбивстві (п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України), було застосовано запобіжний захід – тримання під вартою. Про це повідомляє Номер один прес-служба апеляційного суду Тернопільської області. Стаття передбачає позбавлення волі строком від 10 до 15 років або довічне ув’язнення. Захисник неповнолітньої подала апеляційну скаргу та просила змінити її підзахисній запобіжний захід із тримання під вартою на домашній арешт, оскільки мати дівчини потребує стороннього догляду. Але документів із підтвердженням цієї заяви надано не було.

Зважаючи на тяжкість злочину і те, що підозрювана може перешкоджати розслідуванню кримінального провадження, переховуватись від органів досудового розслідування та впливати на співучасника і свідків кримінального провадження, колегія суддів залишила без задоволення апеляційну скаргу захисника неповнолітньої. Дівчина й далі залишатиметься під вартою.

Тернопіль суд співучасниця вбивства
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі