Мешканці східних регіонів повинні бути зараз на передовій, а не відсиджуватись на Тернопільщині

Мешканці східних регіонів повинні бути зараз на передовій, а не відсиджуватись у притулках для біженців на заході країни, вважає лідер “Правого сектору” на Тернопіллі Василь Лабайчук.

Як зазначив він в ефірі “Ух-радіо”, не всі чоловіки втікають із зони бойових дій, багато його побратимів зі сходу ведуть партизанську війну, пише Доба.

- От ніби на Львівщині таке зробили, що жінок і дітей зі сходу приймають, а чоловіків відсилають – нехай йдуть воюють. Вони сюди приїжджають і ще й кажуть, що тут одні дурні, що їх можна оббирати, а наші хлопці, їх відсилають, туди. А то їх тут і кормлять і поять, – каже слухач Лабайчуку.

- Чому так, я не знаю. Частково я з тим згідний, в той час, як багато хлопців з західної України погинули, то ті приїжджають і тут сидять. Але це частково так, бо в основному приїжджають жінки з дітьми, а чоловіки часто вертаються потім. Чи вони повинні там воювати? Це залежить від їхньої совісті і воєнкомату, я думаю, вони зараз мають бути на передовій. Хоч я знаю багатьох людей зі сходу, які там зараз ведуть партизанську війну. От наш побратим зараз місяць в полоні, – зазначив Василь Лабайчук.

Тернопільщина мешканці східних регіонів України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі