«Першою леді» Тернополя стала 16-річна Юлія Мосейко (відео)

Корону першості у конкурсі краси та особистості "Перша леді" завоювала 16-річна тернополянка Юлія Мосейко. Конкурс проводили ввечері 29 червня.

Цього вечора на острівку "Чайка"в парку ім.Т.Шевченка 11 дівчат намагались довести, що саме вони гідні звання "Перша леді".
Але перемогла Юлія Мосейко. Дівчина вперше брала участь у подібному конкурсі. Підтримати красуню прийшли рідні та друзі.

- Я зовсім не очікувала перемоги, - ділиться з 20хвилин емоціями нова "Перша леді" Юлія. - Думала, що отримаю будь-яку інший титул і на цьому все. А тут перший конкурс краси в житті і відразу перемога!

Тепер дівчина представлятиме Тернопіль на Всеукраїнсьому конкурсі, на який розроблятиме соціальний проект. Який саме, Юлія ще не знає.

- Вибрали красиву дівчинку, - говорить відвідувач події - тернополянин Ігор Чорний. - І конкурс був начебто не нудним. Єдине серйозне зауваження до організаторів щодо пропуску людей. Спочатку всіх глядачів пропустили на острівок, потім попросили піти. І вже назад на острівок усіх бажаючих пропускали спочатку за гроші або запрошення. І лише під фінал потрапити на подію могли всі бажаючі... Але загалом конкурс був непоганим.

Під час виходів на сцену красунь у вечірніх сукнях та купальниках, глядачі мали можливість оцінити їх у всій красі. Усього було чотири дефіле. Публіка підтримувала дівчат аплодисментами та вигуками. 

У перервах між дефіле на екрані показували відеоролик на патріотичну тематику. Ідеєю організаторів було зробити не розважальний конкурс, а у національно-патріотичному дусі.

- Ми спеціально шукали патріотичні пісні для конкурсу і створили цей відеоролик, - розповідає президент Всеукраїнського конкурсу, співзасновник торгової марки "Перша леді" Володимир Заверуха. - Війна була і колись, але при цьому заходи не відміняли. Ми тут не танці робили, а все таки культурний захід.

конкурс "Перша леді" Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі