Тернополяни знайшли… спалену собаку (фото)

“Хтось спалив бродячу собаку”, – повідомляють тернополяни. Як йдеться у повідомленні, рештки спаленої собаки було знайдено на вул. Чернівецькій.

“Сьогодні на Чернівецькій в ліску побачила цю картину. Чомусь я впевнена це зробили далеко не бездомні люди, а типове бидло, може навіть і діти, бо зараз, як я замітила, вони особливо жорстокі. Особисто мене це шокувало”, – пишуть тернополяни на сторінці Від Тарнополя до Тернополя. – “Не даремно існує приказка "Суспільство, яке жорстоко відноситься до тварин, завжди буде бідним і злочинним".

“Якщо це був дохлий пес, то логічніше було б закопати, а не спалювати.... В усіх інших варіантах той, хто це зробив – моральний урод, – пише у коментарях Степан Рисан.

“Проживаю на Чернівецькій. Тут не щеплених собак тьма, нещодавно покусала одна з них жінку. Ввечері та вночі не пройдеш. То було питання часу, що комусь увірветься терпець. Вчинок не схвалюю звісно ж. Тут є підприємство, там їх годують працівники охорони, а ті ніби ввечері охороняють територію автостоянок, але тоді хай тримають одну вівчарку, а не цитадель зла, – наголошує Ваня Бліщ.

“Спалити собаку, жива вона чи мертва, вже жорстокий сценарій. Навіть скажену худобу не спалюють. Люди, де ж ваша гуманність і твереза свідомість, – висловлює своє обурення Машуля Цурік.

sobaka spalena sobaka spalena 1
Тернопіль спалена собака
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі