Сливки, яблуні, груші та інші фруктові дерева на території Тернополя садити не можна

Якщо дерево випадково почало рости, його треба зрізати. Про це повідомив заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міської ради Олег Соколовський.

- Коли дерева висаджені, я не маю права його зрізати і зламати, але коли хтось з’їв сливочку, виплюнув кістку і виросло дерево. От в нас алича, ціле вікно заступає, чи маю право я зрізати, – запитує слухачка в Олега Соколовського в ефірі Ух-радіо.

- Треба сказати, що фруктові дерева на території міста взагалі не можна садити, бо є викиди і так далі, тому фруктові дерева мають садитись у відповідних місцях, але не в місті, тому ніяких сливочок і подібного тут рости не має. Але якщо є так званий самосів, то ЖЕК знає, ми даємо відповідні дозвола, і поки це ще не дерево, а самосів, то його можна забрати, але коли це вже перетворилось в дерево, то тут вже включається закон і повноцінне дерево вже знищувати не можна, – каже Олег Соколовський.

Чиновник зазначає, що коли тернополяни бачать таку проблему, то треба вчаcно повідомляти ЖЕК, пише Доба.

- Якщо ви бачите таку проблему, то треба дуже оперативно реагувати. ЖЕКи вже навчені, бо якщо дерево вже виросло, то знищувати його вже не можна.

Тернопіль фруктові дерева ЖЕК
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі