• Головна
  • У Тернополі правоохоронці виявили іномарки, які розшукував Інтерпол
12:00, 4 липня 2014 р.

У Тернополі правоохоронці виявили іномарки, які розшукував Інтерпол

П’ять перебитих номерних агрегатів-кузовів виявили працівниками центру надання адміністративних послуг при ДАІ в області в ході операцій із автотранспортом від початку року.

Було й одне підроблене свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.  

-  Вказані факти в подальшому були зареєстровані в журналі єдиного обліку, а інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, - повідомили 20хвилин у комісії громадської ради при УМВСУ в Тернопільській області. – Та розпочато кримінальні провадження.

Зокрема, виявлено підробленими номерні агрегати автомобілів «ВАЗ 2106», VOLKSVAGEN Vento, Ford Escort, Mazda - 6, VOLKSWAGEN Passat.

Від початку року працівники МРЕВ також виявили 2 іномарки, що значаться в розшуку за обліками Генерального секретаріату Інтерполу. Це автомобілі марки CITROEN JUMPY та  BMW 730.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #іномарки #Інтерпол

Коментарі

ТОП новини
Масивна мобілізація почне з 1 червня забирати чоловіків 6-ти категорій, названо ознаки і професії: ТЦК на вулицях, повістки
"ТЦК масово розшукують чоловіків 3-х категорій, з цими професіями знайдуть на вулиці та заберуть": повістки, мобілізація
"Несамовита негода накриє області в цьому регіоні України, неочікувана гроза пре з лютою силою": дощ і злива хлине завтра
"Град і буря іде в Україні на тлі лютого вітру, дощ і гроза залиють місцевість потоками води": масивна злива рине на авто
Оголошення
live comments feed...