• Головна
  • Тернопільські гонки: дороги перекрили, водіїв не попередили, тернополяни потерплять?
11:24, 1 червня 2011 р.

Тернопільські гонки: дороги перекрили, водіїв не попередили, тернополяни потерплять?

Те, що в Тернополі проходить дводенна 55 Міжнародна велогонка – ні для кого не секрет. І  те, що у зв’язку з цим буде тимчасово обмежено рух на окремих вулицях, теж передбачалося.

От тільки водіїв маршруток, здається, забули попередити, а обхідні шляхи не продумали. Такий висновок зробив тернополянин Юрій, котрий добирався вчора (31 травня) ввечері зі Східного на Дружбу. Ось що він розповів.

"Щойно минули залізничний міст, під’їхали до центру, як виявилося, що далі дорога перекрита. Працівники ДАІ пропонували об’їзд наліво, по вул.Січових Стрільців.

Водій зауважив, що того дня йому змінюють напрямок руху вже втретє, і повернув до вул.Острозького, але й там стояли представники ДАІ, всіх направляли до вул. Гоголя. Маршрутка поїхала по вул.Пирогова, до горбатого мосту, далі по вул.Замонастирській.

Водій нічого не міг пояснити пасажирам щодо маршруту, бо й сам не знав, які вулиці перекриті, як вдасться виїхати. Вистоявши чергу, до жовтої церкви на рогатці не доїхали – міліція не пропускала, тому їхати довелося (знову на Східний?) по Гайовій."

Водій – на диво коректний, ввічливий і терплячий -  повідомив, що так добереться до Об’їзної. А от пасажири сказали усе, що думали: і про організацію велогонки в будній день, та ще й у годину пік, і про дороги, і про несподівано перекриті вулиці, і про ями на Гайовій.

«По такій дорозі хіба танком треба їхати!» - обурювалися тернополяни. Багатьох цікавило, як і коли вони опиняться біля ставу. Як виявилося, добратися до місця призначення ці тернополяни могли тільки на зворотному шляху, повертаючись з Дружби.

Далі по  дорозі - знову затор з декількох сотень авто, адже дорога на Березовицю і в центр перекрита.  Подолавши чергову перешкоду, маршрутка добралася до ринку «Західний», а вже далі рухалася за маршрутом, але  водій попередив, що як він поїде через центр  - невідомо.

Аналогічна ситуація повторилася і сьогодні вранці, 1 червня. Саме тоді, коли люди поспішали на роботу. У багатьох городян цими днями змінилися плани. Хтось, махнувши рукою, просто йшов пішки, хтось пересідав з маршрутки на маршрутку, і, відповідно, переплачував, вибираючи оптимально короткий шлях, хтось терпляче стікав потом, намотуючи кола в громадському транспорті. Не пощастило і тим, хто їхав тролейбусом, адже тролейбус не може звернути будь-де, довелося чекати у задусі.

«Як можна так поводитися з людьми? Сьогодні зранку ми їхали зі БАМу маршруткою № 19, але водій був змушений змінити маршрут на вул.Крушельницької,  частина пасажирів вийшла, інші поїхали вже через залізничний вокзал. А потім мусили звернути в сторону ринку, бо біля зеленої церкви в центрі був насипаний якийсь пісок, робили якусь розмітку… Чому це все в годину пік? А вчора з вул. Миру ми доїхали до озера, дорогу нібито мали перекрити о 18.00, але вже о 17.35 проїхати не можна було, отже, люди повиходили і пішли пішки,» - тернополянка Ольга розповідає дуже емоційно, але її емоції і обурення можна зрозуміти, бо два дні поспіль дівчина має пригоди з міським транспортом.

Так, Тернопіль – гостинне місто, але поки зо дві сотні учасників велогонки змагаються, через погану організацію тисячі тернополян зазнають цілком відчутних незручностей, втрачають час, нерви і гроші. І чомусь той факт, що на першому етапі Міжнародної велогонки перемогу здобули українські спортсмени, вже нікого з наших співрозмовників не тішив.

Тернопільські гонки: дороги перекрили, водіїв не попередили, тернополяни потерплять?, фото-1

Польські спортсмени напередодні старту. Наше місто їм подобається!

Коментарі

Оголошення
live comments feed...