• Головна
  • Тернопільське перехрестя зробить безпечним мер
23:36, 1 червня 2011 р.

Тернопільське перехрестя зробить безпечним мер

Ситуацію з аварійністю на перехресті вул. Лучаківського і Будного взяв під контроль міський голова Сергій Надал. Він обіцяє навести там лад. За інформацією NTer.net, люди переконані,  що причина частих аварій - поганий стан розмітки, відсутність дорожніх знаків та поломки світлофора. У ДАІ не заперечують, що на цій ділянці потрібен новий потужний світлофор, але на нього міськрада повинна виділити кошти. А от поновити розмітку та нанести попереджувальні смуги можна лише після того, як дорогу відремонтують.

- Ми вже створили робочу групу, до якої входять керівник міської ДАІ, представники обласної ДАІ, заступник міського голови, який курує напрям житлово-комунального господарства, - повідомив міський голова Сергій Надал. - Ми будемо робити все, щоб ліквідувати цю проблему. На цій ділянці потрібно буде зробити розмітку, налагодити повноцінну роботу світлофора.

Чи куплять новий світлофор, мер не повідомив. Не називає й дати, до якої мають відремонтувати дорогу.

- Новий світлофор — дуже дорогий, - зауважує міський голова. - Чесно кажучи, щоб купити його, треба вилучити кошти з ремонту доріг. Сьогодні це недоцільно. Пріоритетом є дороги.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...