• Головна
  • Тернополяни можуть оформити візи вдома
08:23, 2 червня 2011 р.

Тернополяни можуть оформити візи вдома

За інформацією "За Збручем", зараз Міністерство закордонних справ аналізує доцільність відкриття візових центрів в обласних містах, що є на території дії консульського округу Генерального консульства Республіки Польща у Львові. Про це повідомив заступник Генерального консула Республіки Польща у Львові Анжей Дрозд 30 травня під час прес-конференції.

А.Дрозд зазначив, що рішення щодо цього питання буде винесене незадовго. Він зазначив, що візові центри дозволяють мешканцям міст подавати заяви і документи на отримання віз у своєму місті без потреби безпосередньо їхати до Генерального консульства РП у Львові.

«Цей вид послуг називається аутсорсингом. Фірма-посердник за певну плату замість особи займається подачею документів. Раніше я був противником такої форми роботи, але зараз мені видається, що все-таки це має працювати, адже це дає додаткові можливості для вибору людям, – прокоментував заступник генконсула. – Якщо особа хоче подавати візову заяву у себе в місті, наприклад в Івано-Франківську чи Тернополі, і готова заплатити за це певні додаткові кошти посереднику, то має мати таку можливість, а хто вирішує не платити кошти посередникам можуть право приїхати безпосередньо до Львова у Генконсульство. Людям належить давати вибір».

До речі, 27 травня у Львові на вул. Братів Міхновських, 1 відкрили візовий центр Федеративної Республіки Німеччини.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...