• Головна
  • У перший клас повинні брати всіх
18:23, 2 червня 2011 р.

У перший клас повинні брати всіх

Пріоритетом при зарахуванні дітей до перших класів середніх загальноосвітніх шкіл має бути їх постійне проживання на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування. Перевірку знань знань та умінь майбутніх першокласників депутати хочуть заборонити, щоб забезпечити реалізацію конституційного права громадян на доступність і безоплатність загальної середньої освіти, запобігти дискримінації при вступі до початкової школи.

Різні форми тестувань готовності дитини до школи, зокрема, перевірка знань дитини щодо засвоєння навчально-виховної програми дошкільного навчального закладу та вміння читати, писати, рахувати. Деякі загальноосвітні навчальні заклади за результатами таких перевірок знань відмовляють у зарахуванні дитини до першого класу.
"Потрібно на законодавчому рівні закріпити норми щодо заборони перевірки знань та умінь майбутніх першокласників і на цій основі зараховувати дітей до загальноосвітнього навчального закладу, крім спеціалізованих", - заявив народний депутат України від фракції Партії Регіонів Володимир Личук під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.


Коментарі

Оголошення
live comments feed...