• Головна
  • Вирішена проблема жителів Калинового бескиду
22:25, 2 червня 2011 р.

Вирішена проблема жителів Калинового бескиду

Сьогодні відбулась чергова зустріч мешканців вулиць Острозького, Перля та Коллонтая з владою міста. Особисто прийшов також і міський голова Сергій Надал, який, по великому рахунку, і виступив ініціатором зібрання. Минулого разу мер пообіцяв мешканцям, що конфлікт довкола влаштування наскрізного проїзду повз людські вікна буде повністю врегульовано саме сьогодні.

Сергій Віталійович прийшов до людей з готовим рішенням, суть якого полягає в тому, що вулицю Перля залишать без змін, натомість повноцінний заїзд до збудованого супермаркету організують з вулиці Живова. Для цього її зроблять двосторонньою до наступного світлофора.

Свою думку з цього приводу висловив депутат міської ради Петро Гринчишин, який декількома тижнями раніше написав запит про скасування рішення виконавчого комітету, яким було розпочато процес влаштування наскрізного проїзду: «Сьогодні міський голова Тернополя Сергій Надал врятував свою непрофесійну команду, яка готувала це рішення, запевняла, що проїзд все одно буде всупереч думці людей, які живуть поруч».

За словами депутата, сьогодні мешканці отримали перемогу і довели, що тільки в єдності вони можуть розраховувати на повноцінний діалог з владою, яка має непорівняно більше можливостей дотискати свої рішення.

«Питання відповіді на мій запит вже не принципове, - говорить Петро Семенович. – Зараз важливо, щоб міський голова дотримав слова та зобов’язав забудівника виконати дані людям обіцянки».

Мешканці будинків зупинятись на досягнутому не збираються: в їхніх планах вже є встановлення статуї Богородиці в середині однієї чаші між насадженими там кущами калини, щоб цей сквер став найкращим в нашому місті.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...