12:01, 3 червня 2011 р.

На Тернопіллі знову суїцид

Як ми повідомляли ( http://www.0352.com.ua/news/57344 ), в перші дні літа на Тернопіллі за 6 годин було зафіксовано 3 суїциди. Як виявилося, вчора була ще одна спроба.Ввечері, о 22.05, після невдалої спроби покінчити з життям через повішання в Чортківську центральну комунальну районну лікарню було доставлено 21-річного мешканця с.Шманьківці.

Будьмо уважні до людей навколо. Життя - найбільший скарб, найдорожчий дар, і воно - неповторне. Якою б важкою не здавалася життєва ситуація, вже через декілька годин або днів людина здатна подивитися на неї іншими очима. Те, що було непоправним і нестерпно болячим, може виявитися тимчасовим. А насправді непоправним є лише цей останній добровільний крок в нікуди.

Розповідають таку історію. На одній із станцій метро  часто ставалися самогубства - люди кидалися на рейки. Проаналізувавши ситуацію, психологи порадили... змінити табличку. Виявляється, що на стіні неподалік того трагічного місця висіла табличка "Виходу нема" - вона й була останньою краплею для людей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Після того, як, за порадою психологів, табличку змінили, випадки самогубства в метро припинилися. На новій табличці було написано "Вихід поруч".

"Вихід поруч" - саме про це ми повинні пам'ятати. Що б не сталося - вихід поруч.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...