• Головна
  • Тернопільський художник живе на 300 грн. в місяць, бо віддає пенсію на армію
16:15, 15 липня 2014 р.

Тернопільський художник живе на 300 грн. в місяць, бо віддає пенсію на армію

83-річний тернопільський художник Григорій Мороз допомагає українським військовим, які захищають рідну землю. 

“Приїздив до спілки ветеранів, які на Театральному майдані збирають кошти на потребу нашої армії і безпосередньо нашого батальйону. До мене звернувся один чудовий тернопільський художник пан Григорій Мороз. Він уже неодноразово жертвував гроші і сказав, що дуже болить душа за те, що наші хлопці ідуть в бій без необхідного спорядження, але зараз коштів він не має, проте має багато картин. Він віддав нам чотири свої роботи і попросив знайти їм покупців, а за виручені гроші купити спорядження. “Якщо вдасться їх продати, то можливо картини врятують чиєсь життя, бо в мене ноги болять я б сам пішов їх продавати", – сказав він. У випадку успішної реалізації цих робіт він обіцяв надати ще картини”, – йдеться на сторінці Від Тарнополя до Тернополя.

Зазначимо, раніше повідомлялося у ЗМІ, що художник Григорій Мороз жертвує гроші на українську армію. "У мене пенсія 1300 гривень, 1000 гривень я жертвую на військо, а за 300 гривень проживу", – казав митець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #художник #300 грн. в місяць #віддає пенсію на армію
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
Оголошення