• Головна
  • Як тернополянам захистити зароблене
13:09, 3 червня 2011 р.

Як тернополянам захистити зароблене

Потреба захистити власний дім, набуте майно – одна з основних для людини. Кожен вирішує це питання по-своєму. Будинок можна обгородити високим цегляним муром, випустити у двір сторожового собаку. Мешканці багатоповерхівок почуватимуться безпечно на високих поверхах та за броньованими дверима. Однак злодіїв приваблюють не тільки приватні помешкання громадян, а й торгові заклади.
Саме в магазинах можна стовідсотково розжитися якщо не вирученою готівкою, то різноманітним крамом. А головне – уночі торгові об’єкти, як правило, пустують. Для непроханих гостей не стають перешкодою навіть залізні ґрати на вікнах крамниць. Вправні злодії легко долають залізну перешкоду. Так у селищі Скала-Подільська Борщівського району невідомі зловмисники розпиляли грати на вікнах місцевої крамниці та, розбивши вікно, проникли до приміщення. Злодії винесли з магазину спиртне, цигарки та продукти харчування, завдавши чималих збитків власникові торгового закладу.
Часто самі господарі легковажать, не обладнавши крамниці елементарними засобами захисту. Правоохоронці радять власникам крамниць обов’язково встановлювати решітки або металеві ролети, не зайвими будуть броньовані або подвійні двері не тільки на центральному вході, а й у підсобних приміщеннях. Саме старі дерев’яні двері не перешкодили проникненню злодіїв до продуктового магазину в обласному центрі. Зловмисники легко виламали замки та викрали з каси понад тисячу гривень та картки поповнення мобільного зв’язку. Висновок напрошується сам собою: там, де до захисту майна ставляться халатно, там і скоюються крадіжки.
Тож варто подбати про захист від непроханих гостей. Професія сторожа давно залишилася в минулому. Фахівці Державної служби охорони радять обов’язково обладнати торгові об’єкти системою охоронних пристроїв, наприклад, сигналізацією з повідомленням на пульт центрального спостереження.
Державна служба охорони використовує найсучасніше обладнання – всі можливі види технічних засобів охорони. Надійність охорони забезпечується роботою пультів різних систем централізованої охорони по всій території області. В разі отримання сигналу «Тривога» на місце потенційного злочину одразу поспішає група затримання спеціального підрозділу Державної служби охорони при УМВС у Тернопільській області. Щоб встановити таку систему, власникам торгових закладів необхідно обладнати приміщення відповідними технічними засобами охорони та укласти договір зі службою охорони. Монтаж, налаштування та підключення до пульту централізованого спостереження здійснюється в найкоротші терміни, залежно від характеристик об’єкта й обраного типу обладнання. Технічне оснащення підрозділів ДСО дає змогу забезпечити надійну охорону як телефонізованих об’єктів – по провідних лініях, так і нетелефонізованих – по радіоканалу та з використанням стільникового зв’язку. Вартість подібних послуг – від двох тисяч гривень. Абонентська плата складає одну гривню за годину охорони. Час охорони визначає сам замовник.
Аби перешкодити проникненню злодіїв через вікна чи шляхом взлому вхідних дверей, фахівці радять встановити спеціальні магнітно-контактні сповіщувачі відкриття, датчики руху та розбиття скла. Прилади відрізняються за радіусом зони покриття, за розмірами та за стійкістю до помилкового спрацювання.
Не зайвою пересторогою буде і встановлення відеокамери. Відеоспостереження якщо не попередить крадіжку, то, принаймні, допоможе встановити особу злочинця. Бажано, аби камера фіксувала час і зображення при поганому освітленні.
Служба Державної охорони при УМВС в Тернопільській області надасть усі необхідні послуги надійної охорони: правильний підбір технічних засобів охоронного призначення, проектування систем тривожної сигналізації, монтаж, експлуатація та ремонт обладнання, централізоване спостереження за роботою приладів, установлених на об’єктах, контроль за надходженням тривожних і службових сповіщень та подальше їх документування. Обладнання магазину, складського приміщення чи офісу охоронною сигналізацією убезпечить майно від зловмисників.
Коментарі

Оголошення
live comments feed...