• Головна
  • У Тернополі буде сучасний ізолятор
10:15, 4 червня 2011 р.

У Тернополі буде сучасний ізолятор

У Тернополі планують збудувати ізолятор тимчасового утримання на 150 місць. Загальна вартість такого об’єкту приблизно 30 млн. грн.

При наявному фінансуванні будівництво можна провести за півтора року, - повідомляє ZAXID.NET. -  Для розробки необхідної документації, за умови наявності коштів, треба чотири місяці, місяць – для проведення необхідної експертизи і ще два місяці – для організації тендеру.

За інформацією начальника відділу капітального будівництва УМВСУ в Тернопільській області Богдана Козаченка, будівництво ізолятора в місті є нагальною проблемою. Умови, у яких сьогодні перебувають ув’язнені, не відповідають європейським стандартам.

Активно ініціювати ідею про будівництво в місті ізолятора почали два роки тому, продовжує Б. Козаченко. Наразі зробили проектну документацію тільки на 150 тис. грн. Для її завершення потрібно ще 441 тис. грн. Проте грошей цьогоріч не отримали.

Наразі ізолятори тимчасового тримання є тільки у 15 районах області. Їх створили при районних або ж міських відділеннях міліції. За цим показником Тернопільщина відстає від інших регіонів.

«Ці приміщення, як правило, розташовані на перших поверхах, - розповідає посадовець. - В ізоляторах тимчасового тримання люди перебувають недовго, до розгляду справи в суді. І як не крути, а це такі ж самі люди, як і ми. А тому вони заслуговують на нормальні умови».

За європейськими вимогами, в ізоляторі має бути сучасна система вентиляції та опалення, двомісні камери, у кожній з них має бути водопровід, добре освітлення.

«Сподіваємося, що в другому півріччі буде перерозподіл коштів і ми отримаємо хоч якусь суму на те, щоб продовжити справу, - зауважує Б. Козаченко. - Документи готують в Державному спеціалізованому проектному інституті МВС, що в Києві».

Наразі влада виділила 1,8 га землі у південній частині міста, на вул. Микулинецькій. Фахівці провели зйомку території, інженерно-технічне вишукування (аналіз ґрунтів, - ред.), а також зробили частину будівельного комплексу на папері.

«Плануємо ізолятор на 150 місць, - зазначив службовець. - Також має бути приміщення для тримання собак, їдальня та стоянка для машин, як службових так і відвідувачів, і, звичайно, огорожа. Сама будівля буде триповерховою».

Коментарі

Оголошення
live comments feed...