14:00, 5 червня 2011 р.

Холера набирає обертів

Сильне зневоднення, рвота та пронос – головні ознаки захворювання людини на холеру. Тернополянам при подібних симптомах медики радять негайно звертатися за кваліфікованою допомогою. Якщо ж діагноз підтвердився, і людина є носієм кишкової інфекції, відтягувати з лікуванням хворого не слід, оскільки сама інфекція швидко розвивається.

Захворювання на холеру вже зафіксоване на сході України, зокрема, у Маріуполі, де наразі проводиться госпіталізація та лабораторні обстеження всіх людей з клінічними проявами кишкової інфекції, а джерелом захворювання стала риба із Азовського моря.

У дітей віком до 3 років хвороба проходить найважче. Діти погано переносять зневоднення, окрім того, в них виникає вторинне ураження центральної нервової системи. За несприятливих умов холера швидко набирає характеру епідемії або навіть пандемії, тобто охоплює багато країн, а з часом може досягати світового розповсюдження.

На Тернопільщині випадків захворювання на кишкову інфекцію поки не зареєстровано, однак, лікарі радять міським жителям утримуватися від поїздок, де інфекція холери вже є виявленою, регулярно мити руки, городину, фрукти та купатися лише у дозволених водоймах.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...