• Головна
  • В тролейбусі замість оголошення зупинки пасажирам читатимуть вірші
12:00, 5 червня 2011 р.

В тролейбусі замість оголошення зупинки пасажирам читатимуть вірші

Здійснити мандрівку Тернополем за читанням віршів та цікавими розповідями про вражаючі факти міста можна ставши пасажиром «Літературного фаетона».

Екскурсія для юних читачів місцями літературного Тернополя в рамках проведення фестивалю «Дивокрай» розпочинається о 13 годині біля зупинки «Кооперативний коледж» і простягається вздовж  головної дороги міста, роблячи петлі на мікрорайонах «Дружба» та «Східний». Тролейбус, розфарбований дитячими малюнками та кольоровими відпечатками долонь, окрім малечі приймає в свій салон й старших мешканців та гостів міста.

На п’ять днів Тернопіль, Львів та Івано–Франківськ стають «Дивокраєм», однак, файне місто цей фестиваль приймає вперше. Окрім цього, в Тернополі, наразі, діє наймасовіша програма заходів.

Хоч перший екскурсійний рейс був запланований на 13:00, бажаючих прокататися на рогатому транспорті не появилося навіть за пів години. «Зараз діти тільки підходять. Шкода, що це все трішки затягується», - бідкається волонтер прес–служби Наталка Балабан. «Зараз ще відбувається рейс на теплоході «Герой Танцоров», де пластуни читають малечі віршів, тому ми чекаємо поки там все закінчиться і діти підійдуть до нас. Крім того, проїзд для всіх пасажирів «рогатого» буде безкоштовним», - додає дівчина.

«Власне, сам «Дивокрай» «завівся» на цьому, розмальованому дітками, тролейбусі ще 1 – го червня. Дітей прийшло доволі багато, їх було близько 55 і це тільки з художньої школи. Фарби нам люб’язно надала адміністрація «Тернопільелектротранс». Майже за пів години весь тролейбус був художньо розписаний. Він був розмальований акцією, яку організовую я спільно з Юлією Камінко - Приходько», - каже член оргкомітету Олена Мудра. «Від «Дивокраю» я очікую сплеску нових талантів в Тернополі і щоб кожний зміг відчути, що наше місто дає наснагу творити нові літературні шедеври».

«Під час літніх канікул, якщо діти знатимуть, що їх чекають такі цікаві пригоди, як: розмальовування, виготовлення ілюстрацій, проведення різноманітних майстер – класів, акції, такі, як: «Літературний корабель» чи тролейбус, то наступного року подібний захід також відбудеться», - стверджує пані Олена.

Тим часом, поки дорослі клопоталися над вдалим проведенням фесту, до «рогатого» вже підійшло декілька малят з батьками. Дітям одразу ж дали по пензлю в руки та кольорової фарби. Малечі навіть не слід було пояснювати що роботи і де малювати, буквально за хвилину тролейбус почав покриватися новими шедеврами дитячої творчості.

Шестирічній Юлі дуже сподобалось малювати по тролейбусі. Вогники в очах і замурзані фарбою руки є цьому підтвердженням. А ще дівчинка сама, без мами, прокатається в рогатому транспорті, де їй розповідатимуть віршиків.

Екскурсійний тролейбус курсуватиме Тернополем два дні, 4 та 5 червня. Місце посадки: зупинка «Кооперативний коледж». Початок екскурсії: о 13:00, 15:00 та 17:00.

В тролейбусі замість оголошення зупинки пасажирам читатимуть вірші, фото-1
В тролейбусі замість оголошення зупинки пасажирам читатимуть вірші, фото-2
В тролейбусі замість оголошення зупинки пасажирам читатимуть вірші, фото-3

Коментарі

Оголошення
live comments feed...