• Головна
  • Тернопільський квас назве хтось із нас
08:22, 6 червня 2011 р.

Тернопільський квас назве хтось із нас

Тернопільські пивовари з заводу “Опілля” нарешті запускають виготовлення справжнього живого квасу натурального бродіння - повідомляє "За Збручем".
В метушні з приготування і налагоджування виробничих потужностей забули придумати назву для квасу. Тому “Опілля” оголошує конкурс на кращу назву та слоган для свого живого квасу натурального бродіння.

Переможцю обіцяють тижневий запас справжнього живого пива – Опілля Нефільтрованого. Неповнолітнім, мабуть, виставлять того самого квасу.

Назви можна публікувати на форумі “Крапки” чи на сторінці пивзаводу в Фейсбуці,

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Оголошення
live comments feed...