Дольовики тернопільської фірми «Будівельник» розпочинають масові акції протесту

У вівторок, 7 червня о 10 годині біля Тернопільської обласної державної адміністрації розпочнуться масові акції протесту головних державних установ області (Тернопільської ОДА, обласної прокуратури, міліції та СБУ) з метою відстоювання законних прав пайовиків ПП «ТФ «Будівельник». Під час акції протесту будуть висунуті вимоги до голови Тернопільської ОДА та керівництва правоохоронних органів краю, повідомляє "Погляд". В разі, якщо мітингувальники не будуть почутими високопосадовцями, акція стане безстроковою та ще більш масовою.

До вашої уваги текст звернення пайовиків ПП «ТФ «Будівельник» та інших підприємств-учасників корпорації «УКРБУДІНВЕСТ», яку очолює Зиновій Щепановський та перелік вимог до представників влади області:

«Ми – пайовики ПП «ТФ «Будівельник» та інших підприємств-учасників корпорації «УКРБУДІНВЕСТ», яку очолює Зиновій Щепановський, вимагаємо від Тернопільської обласної державної адміністрації та прокуратури міста Тернополя вжити негайних заходів щодо розв’язання складної ситуація, яка виникла в результаті невиконання підприємствами-учасниками корпорації «УКРБУДІНВЕСТ» своїх зобов’язань перед нами – пайовиками!

Ми вже неодноразово проводили акції протесту в цьому році, а саме 4 січня, 20 січня, 28 березня, 19 квітня, 28 квітня. Жодного разу резолюції мітингів не передбачали надання фінансової підтримки, а містили лише вимоги щодо вжиття організаційних заходів з боку органів влади для захисту інтересів громадян. Однак хоча б якогось результату одержано не було. Керівниками Тернопільської ОДА публічно було заявлено, що інтереси людей обов’язково буде задоволено. Неодноразово заявлялося, що у випадку неспроможності ПП “ТФ Будівельник” та інших підприємств корпорації “УКРБУДІНВЕСТ” виконати зобов’язання по спорудженню житла, винні особи понесуть покарання передбачене чинним законодавством, а об’єкти незавершеного будівництва будуть передані кооперативам для їх добудови. При цьому визначалися терміни вжиття таких заходів, спершу на 20 січня, а потім неодноразово переносилися. Проте обіцянки виконані не були, а тим часом становище підприємств ще більше погіршилося.

Зараз час на розгляді в Тернопільського господарського суду перебуває справа про провадження процедури банкрутства ПП “ТФ Будівельник”, а 26 квітня цим же судом накладено мораторій на виконання вимог кредиторів. До цих пір від людей приховуються результати перевірок, які ведуться починаючи з грудня 2010 року. Значна частина людей не поінформовані про реальний стан справ на підприємстві. Більше того, підприємства корпорації “УКРБУДІНВЕСТ” продовжують залучати кошти від населення, продовжують укладати договори пайової участі у будівництві житлових будинків (у тому числі “задніми числами”. Таким чином, можливість шахрайських дій не усунута до цих пір.

Вимоги

Ми вимагаємо щоб Тернопільська обласна державна адміністрація негайно вжили наступних заходів:

1. Виконати обіцянку голови Тернопільської ОДА В. А. Хоптяна щодо передачі об’єктів незавершеного будівництва кооперативам та сприяння в пошуку нових будівельних підприємств.

2. Вкотре просимо поінформування всіх пайовиків про результати перевірки фінансового стану і господарської діяльності ПП “ТФ Будівельник” та інших підприємств корпорації “УКРБУДІНВЕСТ” і виявлені факти протиправної діяльності і фінансових порушень з боку посадових осіб цих підприємств.

3. Оприлюднити списки пайовиків ПП “ТФ Будівельник” та інших підприємств корпорації “УКРБУДІНВЕСТ”, з метою повідомлення їх про ситуацію, що склалася.

4. Провести наради з ініціативними групами кожного з об’єктів будівництва щодо можливості подальшого розвитку проблемної ситуація та її найкращого розв’язання.

5. Створити при Тернопільській ОДА телефон “гарячої” лінії, куди могли б звертатися пайовики для вирішення їхніх проблем.

6. В офіційних засобах масової  інформації Тернопільської обласної ради та Тернопільської ОДА розмістити інформацію про реальний стан ПП “ТФ Будівельник” та інших підприємств корпорації “УКРБУДІНВЕСТ”, можливі загрози для громадян України, які мають фінансові взаємовідносини з підприємствами та передбачені законодавством шляхи захисту прав людей.

7.  Провести за рахунок коштів держбюджету або “Будівельника” будівельно-технічну експертизу об’єктів незавершеного будівництва та бухгалтерські експертизи фінансових операцій, пов’язаних з будівництвом житлових будинків, з метою визначення реального стану їх готовності та кількості коштів, які буди використані на їх будівництво і кількості коштів, які необхідні для їх завершення.

8. Забезпечити переоформленню всіх дозвільних документів щодо будівництва житлових будинків на кооперативи з метою якнайшвидшої добудови об’єктів незавершеного будівництва

Вимоги

Ми вимагаємо щоб прокуратура міста Тернополя негайно вжили наступних заходів:

1. Об’єктивно розслідувати факти порушення законодавства посадових осіб ПП “ТФ Будівельник” та інших підприємств корпорації “УКРБУДІНВЕСТ”, та притягнути їх до кримінальної відповідальності за шахрайство в особливо великих розмірах із фінансовими ресурсами, проведення будівництва без жодних дозвільних документів, що призвело до привласнення коштів пайовиків і неможливості виконання своїх зобов’язань перед ними.

2. Поінформувати всіх пайовиків про результати перевірки фінансового стану і господарської діяльності ПП “ТФ Будівельник” та інших підприємств корпорації “УКРБУДІНВЕСТ” і виявлені факти протиправної діяльності і фінансових порушень з боку посадових осіб цих підприємств.

3. Негайно вжити заходи для недопущення подальших шахрайських дій з коштами та майном пайовиків, а саме не допустити подальше залучення коштів ПП “ТФ Будівельник” та іншими підприємствами корпорації “УКРБУДІНВЕСТ”, насамперед через касу підприємства, укладання нових договорів пайової участі у будівництві квартир (в тому числі “задніми” числами)».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Суспільство
Відколи закрили Гаївський міст, інтенсивність руху на Об’їздій біля Чистилова збільшилась в десятки разів. Але там лише вузька дворядка - ні тротуарів, ні смуги гальмування… Мешканці бояться випускати з дому дітей. Люди оббивають пороги усіх інстанцій, натомість звідусіль отримують лише відписки. Мешканці Чистилова б’ють на сполох і вже звернулись до 20 хвилин за допомогою. Люди бояться за своє життя і життя своїх дітей, яких вже самих не випускають з дом...
Суспільство
Реформа в українській освіті безпосередньо може торкнутися викладачів пенсійного віку, і можливість залишитися в рідній школі буде далеко не у всіх... Яка доля очікує вчителів, які підійшли до пенсійного віку? Чи будуть молоді співробітники впливати на займані вакансії вчителями-пенсіонерами? Міністр Лілія Гриневич в інтерв’ю “Українській правді” пояснила, що такі педагоги будуть в обов’язковому порядку переведені на інші форми угоди з школою. “У проекті з...
Суспільство
Групи продовженого дня у школах Тернополя будуть безкоштовні. Відповідно, батьки, які вже перерахували гроші за надані освітні послуги, можуть їх повернути. Для цього необхідно подати заяву на ім’я керівника закладу про повернення коштів. У заяві обов’язково вказати реквізити банку (МФО та розрахунковий рахунок) заявника, на який повернути кошти. До заяви додати копію ідентифікаційного коду, квитанцію про оплату. Відповідно до поданих заяв бухгалтерія закл...
Суспільство
Про водія Renault, який заснув просто за кермом, у редакцію повідомила читачка Любов. Інцидент стався на вул. Хмельницького близько 16.30 21 вересня.  Пані Люба їхала у маршрутці № 22 і була очевидцем всього, що відбувалося на дорозі, пише 20 хвилин. - Я сиділа біля водія, тому все добре бачила. Перед нашою маршруткою ще з вул. Острозького до вул. Хмельницького дуже підозріло їхала легківка, - то зупинялася, то виляла дорогою. Водій маршрутки спершу подум...
Суспільство
З 23 до 25 вересня, у зв’язку з проведення Муніципального форуму Асоціації міст України, у центральній частині Тернополя буде частково обмежено рух автотранспорту. Зокрема, в’їзд на бульвар Шевченка (біля УД «Перемога») буде здійснюватися за перепустками.
Культура
«Цього року пісні «Вставай, Сонце» виповнюється 25 років. На ній виросло багато поколінь. А тому є ідея, відштовхуючись від цієї дати і зробити великий мистецький фестиваль», – розповів відомий співак та композитор, радник голови облдержадміністрації з питань культури Андрій Підлужний голові ОДА Степану Барні. Фестиваль буде спрямований на відкриття нових талантів. У Тернополі, як зауважив Андрій Підлужний, такого формату фестивалів не існує. А для цього у...
Суспільство
В тернопільських копів знову втрата. Звільнився патрульний, якого колеги характеризуть як ідеального офіцера. Що стало причиною звільнення і про деякі справи в реформованій нацполіції і новоостворенній патрульній розповів сам Костя Мороз в пості в соціальній мережі. "12.03.2016 – 13.09.2018р., рівно 2,5 роки – саме стільки тривала моя служба, як патрульного поліцейського. Щиро вдячний всім, із ким мав за честь служити протягом цього часу, а особливо, особо...
Суспільство
Нещодавно шоумен і гуморист Сергій Притула на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук написав пост про власну оцінку діяльності УПЦ МП і важливість Томосу для майбутнього України. Слова Сергія настільки образили представників Московського патріархату, що його служителі слів не добирали. Священник Denis Dunaev на своїй сторінці у Фейсбук так прокоментував пост Сергія: "Думал, что Сергей Притула – просто талантливый шоумен. Но и талантливый шоумен может ок...
Суспільство
У Завалівській ЗОШ І-ІІІ ст. завершилися роботи із утеплення фасаду. На втілення енергоефективного проекту, який передбачав комплексну термомодернізацію приміщення школи, із Державного фонду регіонального розвитку за сприяння народного депутата України Тараса Юрика було спрямовано понад мільйон гривень. Минулого тижня народний обранець в рамках робочого візиту на Підгаєччину відвідав освітній заклад і оглянув хід проведених робіт. - Цього року нашій школі...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!