• Головна
  • 18 оперативно-службових авто тернопільських рятувальників виїхали у повній готовності
17:16, 6 червня 2011 р.

18 оперативно-службових авто тернопільських рятувальників виїхали у повній готовності

В обласному Управлінні МНС проведено технічний огляд оперативно-службових автомобілів, який засвідчив: тернопільські рятувальники напоготові!НадрукуватиНадіслати ел. поштою

Для забезпечення безаварійної експлуатації відомчих транспортних засобів, профілактики ДТП, зміцнення транспортної дисципліни, а також для визначення технічного стану закріпленого за підрозділами Управління МНС України в Тернопільській області автотранспорту, 6 червня 2011 року в рамках проведення місячника безпеки дорожнього руху на території частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління МНС України в Тернопільській області проведено показовий технічний огляд оперативно-службових автомобілів.  
Метою огляду, як повідомляє ГУМНСУ в Тернопільській області, є визначення готовності техніки до дій за призначенням, а також перевірка технічного стану оперативного автотранспорту. В огляді були задіяні представники всіх структурних підрозділів МНС області.   
Як підкреслив начальник Управління МНС в області генерал-майор служби цивільного захисту Євген Лукавий, безпека дорожнього руху цілком залежить від комплексу організаційних, практичних та профілактичних заходів, які повинні щоденно проводити керівники усіх рівнів.

Всього до огляду було представлено 18 оперативно-службових автомобілів. За підсумками технічного огляду буде визначено кращих. Фото - gumnstr.org.ua.

18 оперативно-службових авто тернопільських рятувальників  виїхали  у повній готовності, фото-1
18 оперативно-службових авто тернопільських рятувальників  виїхали  у повній готовності, фото-2
18 оперативно-службових авто тернопільських рятувальників  виїхали  у повній готовності, фото-3
18 оперативно-службових авто тернопільських рятувальників  виїхали  у повній готовності, фото-4

Коментарі

Оголошення
live comments feed...