• Головна
  • Українцям пообіцяли, що ціни на залізничні квитки не підвищуватимуться
18:00, 7 червня 2011 р.

Українцям пообіцяли, що ціни на залізничні квитки не підвищуватимуться

"Укрзалізниця" не планує змінювати тарифи на пасажирські перевезення. Про це заявив генеральний директор "Укрзалізниці" Володимир Козак, передає прес-служба відомства. За його словами, незважаючи на підвищення вартості на дизпаливо, електроенергію та інших складових, що впливають на собівартість перевезень на 40%, тарифи на пасажирські перевезення підвищуватись не будуть.

"Для зменшення збитковості пасажирських перевезень будуть вжиті заходи щодо підвищення ефективності роботи", - підкреслив глава "Укрзалізниці". Козак також відзначив, що досі не вирішена проблеми заборгованості за перевезення пільгових категорій пасажирів.

"Тільки за чотири місяці залізницям не компенсовано 138 млн грн за перевезення пільговиків. Зауважу, що за ці кошти можна придбати три нових електропоїзди", - заявив директор "Укрзалізниці". Раніше Козак заявив, що квиток, придбаний за допомогою мережі Інтернет, обійдеться пасажирові дешевше, ніж придбаний у касі. Це стало можливо за рахунок зменшення комісійного збору з 12 до 3 грн. Гендиректор запевнив, що всі сили спрямовані на те, щоб вже в цьому році ввести систему продажу електронних квитків по всій країні.

Нагадаємо, побоювання щодо підвищення тарифів на пасажирські перевезення з'явилися в березні. Тодішній керівник "Укрзалізниці" Михайло Костюк заявив про підвищення тарифів на перевезення на 20%. Тоді ж начальник прес-центру "Укрзалізниці" Юрій Жупанов запевнив, що підвищення тарифів стосуватиметься лише вантажних перевезень.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...