
16:37, 7 червня 2011 р.
В Тернополі «Фіат» збив двох дівчаток
В школах почалися канікули, і на Тернопіллі почастішали дорожно-транспортні пригоди за участю дітей. Застерегти школярів від трагедій на дорозі - обов'язок дорослих.
Так, вчора, 6 червня, на вул. Чумацькій в Тернополі 19-річний тернополянин, керуючи автомобілем
«Фіат», наїхав на двох 14-річних дівчаток, учениць тернопільської ЗОШ №10. Обох дітей було доставлено в обласну дитячу лікарню для надання невідкладної медичної допомоги, - повідомляєстарший інспектор ВДАІ УМВСУ в Тернопільській області Микола Лецкалюк
За останні два тижні у Тернопільській області це не перша ДТП за участі неповнолітніх
24 травня на автодорозі між селами Лози та Бодаки поблизу Вишнівця Збаразького району у результаті зіткнення зі скутером до лікарні потрапив 13-річний велосипедист, учень 6-го класу. Через декілька днів він помер у лікарні.
30 травня на вулиці 15-го Квітня Тернополя 13-річний велосипедист, учень ЗОШ №22 м.Тернополя, зіткнувся з автомобілем «Део Сенс». Хлопця з травмами госпіталізовано.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:50, 11 травня
15:07, 12 травня
23:52, 5 травня
59
11:39, 9 травня
live comments feed...
Коментарі