• Головна
  • Тернопілля чекає з Києва 106 мільйонів
20:13, 7 червня 2011 р.

Тернопілля чекає з Києва 106 мільйонів

На ці кошти планують добудувати нарешті бібліотеку, реконструювати недобудований корпус третьої міської лікарні у пологовий будинок, на ремонт драмтеатру, будівництво шкіл.
На соціально-економічний розвиток на 2012 рік Тернопільщина планує отримати 106 млн. грн. Про це на прес-конференції розповів голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян.

«У планах наступного року завершити будівництво обласної бібліотеки, - зауважив Валентин Хоптян. - На це передбачено18,4 млн. грн. і будівельники повинні вкластися в цей кошторис. Планується і реконструкція незавершеного будівництва терапевтичного корпусу лікарні №3 під пологовий будинок – понад 18 млн. На реконструкцію радіологічного корпусу під розміщення лабораторного корпусу Тернопільської університетської лікарні виділять 13, 5 млн. грн., а на реконструкцію поліклініки обласного онкологічного диспансеру – майже 4 млн. 9 млн. передбачено на капітальний ремонт обласного драматичного театру».

Також керівник області зазначив, що на Тернопільщині розпочинають будівництво нових об’єктів.

«На будівництво школи в селі Новосілка Підволочиського району мають виділити з Державного бюджету понад 3 млн., - зауважив Валентин Хоптян. - Школи-гімназії в Підгайцях – 3,2 млн., ЗОШ у селі Соколів Теребовлянського району – 1 мільйон, а в Стегниківцях Тернопільського району – 6 млн., у Кутківцях – 4,5 млн. Будуватимуться школи-сади і в Староміщині та Терпилівці Підволочиського району».

Валентин Хоптян повідомив, що це солідна допомога держави. Адже за цілий минулий рік Тернопільщина одержала 11 млн. грн., цього року – поки що 62 мільйони. 106 мільйонів наступного року допоможуть завершити чи почати будівництво цілого ряду соціальних об’єктів.

Для порівняння минулого року на ці цілі в область надійшли 11 мільйонів, цьогоріч вже 62. За цей і наступний рік планується здати всі довгобуди та незавершені будівництва.

Голова ОДА сподівається, що уряд виділить велику суму для будівництва на Тернопільщині спортивних споруд: льодового палацу, плавального басейну. Поки що Тернопілля перше в черзі на виділення коштів.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...