• Головна
  • Тернополяни рахують Щепановському дні
07:30, 8 червня 2011 р.

Тернополяни рахують Щепановському дні

Вчорашні акції пайовиків фірм Зіновія Щепановського переросли у мітинг під будинком ОДА. Доведені до відчаю люди сьогодні перекривали автошляхи міста, а погрожують перекрити залізницю.

З мітингувальниками говорили керівник обласної міліції Федір Бортняк, голова ОДА Валентин Хоптян,  його заступник Петро Гоч, прокурор області Іван Мельничук і мер міста Сергій Надал.

В присутності пайовиків ПП «ТФ «Будівельник» та інших підприємств-учасників корпорації «Укрбудінвест» представникам влади вдалося зв’язався телефоном із Зеновієм Щепановським. Через гнучномовець люди почули, як З.Щепановський пообіцяв вирішити питання за кілька днів. Він запевнив, що вживає заходів для розв'язання проблеми.

Влада запевнила, що дає З.Щепановському останній шанс. Він має отримати кредити, для завершення будівництва житла. В інакшому випадку забудовника чекає слідчий ізолятор.

Керівник області повідомив, що сьогодні відбулася розширена нарада за участю представників правоохоронних органів і влади.

Термін зустрічи З.Щепановського з пайовиками - вівторок, 14 червня, об 11.00. Люди погодилися зачекати, бо, зрештою, що їм залишалося робити? Невідомо тільки, чи з'явиться за тиждень забудовник, якщо йому загрожує ув'язнення.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...