• Головна
  • Найкрасивішою студенткою України стала тернополянка
08:12, 8 червня 2011 р.

Найкрасивішою студенткою України стала тернополянка

 

Найкрасивіша студентка України – тернополянка Анастасія Шеремета, яка 4 червня перемогла у фіналі загальнонаціонального конкурсу краси у Національному академічному театрі оперети в Києві серед 14 студенток українських вишів «Перша леді». Ініціювала дійство всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студреспубліка». Анастасія - студентка ТПНУ ім.В.Гнатюка, вона здобуває спеціальність перекладача.

У конкурсі «Перша леді» оцінювали і зовнішність, і особистіі якості, і громадську активність, і здатність реалізувати благодійні проекти. Даний проект вже давно перейшов рамки традиційних конкурсів краси. З кожним роком проект розширював рамки та географію своєї діяльності. Вперше у 2008 році в конкурсі взяли участь іноземні учасниці.

Дуже важливо, що кожна з учасниць вже пройшла кілька етапів відбору: від перемоги на регіональному конкурсі краси «Перша Леді» (відбулися в усіх регіонах України), підготовки дівчатами соціальних проектів, їх захисту, залучення прибічників під час інтернет- і sms-голосувань до проходження через горнило півфіналу конкурсу.

Одним з головних завдань конкурсу є благодійна діяльність – тому кожна з учасниць реалізувала власний соціальний проект, про реальні підсумки цих проектів прозвітувала кожна конкурсантка на препаті, що відбулася 2 червня у приміщенні фестиваль-ресторації “Диван”.

Соціальні проекти були напрочуд цікаві та підготовлені, з відеоматеріалами та слайд-шоу. Дівчата побачили, як важко живеться знедоленим діткам у тому чи іншому регіоні (майже всі проекти були спрямовані на покращення умов життя дітей різних категорій) і запропонували різні шляхи вирішення проблемних питань. Також усі учасниці гідно відповідали на складні питання журі та партнерів конкурсу.

Основною метою організаторів конкурсу є не лише оголошення звання найгарнішої студентки України, а й сприяння забезпеченню переможниці подальшого особистісного і професійного розвитку. Саме тому кредо конкурсу в тому, що це конкурс не лише зовнішності, а конкурс краси особистості.

Як повідомили організатори, фіналістку рекомендують до участі у міжнародному конкурсі краси «Lady International» у Батумі (Грузія).

Найкрасивішою студенткою України стала тернополянка, фото-1
Найкрасивішою студенткою України стала тернополянка, фото-2
Найкрасивішою студенткою України стала тернополянка, фото-3
Найкрасивішою студенткою України стала тернополянка, фото-4
Найкрасивішою студенткою України стала тернополянка, фото-5
Найкрасивішою студенткою України стала тернополянка, фото-6
Найкрасивішою студенткою України стала тернополянка, фото-7

Коментарі

Оголошення
live comments feed...