• Головна
  • 16 автобусів в Тернополі зняли з рейсів
10:10, 9 червня 2011 р.

16 автобусів в Тернополі зняли з рейсів

За перші 5 днів проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Автобус-2011» працівники ДАІ провели 106 перевірок автотранспортних підприємств, що здійснюють перевезення пасажирів, оглянули 507 одиниць техніки, заборонили експлуатацію 16 автобусів з вилученням талона про проходження державного технічного огляду.

Як інформує старший інспектор ВДАІ УМВСУ в Тернопільській області Микола Лецкалюк, під час проведення перевірок роботи водіїв автобусів на лінії особлива увага звертається на умови організації перевезень пасажирів та дотриманням водіями Правил дорожнього руху. Лише за 5 днів проведення операції виявлено 120 порушень правил дорожнього руху, з яких 5 за перевищення встановленої швидкості руху.

Щоб не створювати незручностей для пасажирів, працівники ДАІ запровадили фіксування порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів за допомогою відеокамери. Порушення ПДР фіксується, без зупинки транспортного засобу, відповідно не «зривається» встановлений графіка перевезення, а водіїв в поза робочий час викликають в підрозділ ДАІ для складання адміністративного матеріалу про порушення Правил дорожнього руху і якщо тут вникає певний конфлікт то стан водія не впливає на безпеку пасажирських перевезень. Спочатку були випадки коли водії були не згідними зі своїм порушеннями, особливо коли це стосувалося проїзду на заборонений сигнал світлофора, про те, після перегляду відеозапису жодних претензій не було.

Найбільш масовим, як виявилося є посадка висадка пасажирів в невстановлених місцях, де створюється перешкода в русі для інших транспортних засобів, з початку операції зафіксовано 20 таких випадків.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...