• Головна
  • У Тернополі буде Християнський колегіум
17:03, 10 червня 2011 р.

У Тернополі буде Християнський колегіум

Управління освіти та науки Тернопільської міської ради ініціює створення у Тернополі Християнського навчально-виховного комплексу школа-колегіум 1-3 ступеня. Про це повідомила начальник управління  освіти та науки місьради Ольга Похиляк.

Створити такий заклад планують на базі Тернопільської ЗОШ№12  шляхом злиття загальноосвітньої школи та  Християнського колегіуму ім. Йосипа Сліпого, де досі у 2 класах на базі церкви у навчалися 23 учні. Директор колегіуму стане заступником директора ЗОШ №12. Педагогічний колекти, батьки та учні, за словами начальника управління  освіти та науки, підтримують ідею такого нововведення.

Це питання розглядатимуть депутати міськради на сесії 20 червня. На розгляд депутатів виноситься також проект рішення про затвердження Християнської програми. Планується почергово вводити та відкривати заходи християнського  спрямування - від дошкільних до загальноосвітніх. У школі-колегіумі будуть спецкурси, факультативи, гуртки. Предмет «Християнська етика» викладатимуть у 1-11 класах.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...