• Головна
  • Рекорд з пограбувань: з банку винесли 10 мільйонів
14:07, 10 червня 2011 р.

Рекорд з пограбувань: з банку винесли 10 мільйонів

Пограбування було скоєне в ніч з 24 на 25 травня, але через особливі обставини вирішено було це не афішувати, - повідомляє УНІАН.

З відділення «Єврогазбанку» в Киэвы на вул. Саксаганського, 96 винесли гроші і коштовності на загальну суму в 10 мільйонів гривень! Приблизно 1,5 млн. гривень в еквіваленті узяли в доларах, євро і гривнях, інше — в злитках дорогоцінних металів. Міліція підозрює охоронця банку, який тієї ночі чергував у відділенні.

«О 6 ранку в міліцію подзвонив переляканий охоронець фінансової установи і повідомив, що прийшов на службу змінити напарника. Але на місці нікого не виявив. А з сейфа пропали гроші і коштовності», — розповів начальник ЦОС київської міліції Володимир Поліщук. На місце виїхали криміналісти, які виявили розпиляну болгаркою ліву бічну стійку сейфа. Там зберігалися ключі вже від іншого сейфа, які, певна річ, зникли.  результаті грабіжник виніс 1,5 млн. грн. плюс ще на 8 млн. грн. дорогоцінних металів. За попередніми підрахунками, злодій тягнув  нічною вулицею спортивні сумки, доверху набиті скарбами. Зниклий охоронець Петро Мухоєд проживав із сестрою і батьками в Броварах. Удома охоронця не знайшли. Разом з ним пропала і його машина «Деу Ланос», яка зазвичай стояла біля банку. Міліція одержала дозвіл на обшук квартири і його затримання, але поки його місцезнаходження невідоме. Його дані передали на всі кордони. У банку запевняють, що вклади клієнтів не постраждали.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...