15:14, 10 червня 2011 р.

15 червня - нові тарифи!

Наступного тижня , 15 червня, робоча група з реалізації стратегії  реформування житлово-комунального господарства під керівництвом першого віце-прем'ера Андрія Клюєва визначить остаточний варіант формування тарифів на житлово-комунальні послуги, - повідомив  заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Григорій Семчук.

Зараз працює робоча комісія під головуванням Клюєва, а остаточне рішення винесуть 15 червня, хоча раніше  повідомлялося про введення єдиних тарифів на послуги житлово-комунального господарства  до початку опалювального сезону 2011-2012 рр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Оголошення
live comments feed...