• Головна
  • На Тернопільщині готуватимуть олімпійців
09:35, 12 червня 2011 р.

На Тернопільщині готуватимуть олімпійців

Голова Тернопільської обласної ради закликав Державну службу молоді та спорту України включити спортивні об’єкти області до переліку баз, які будуть задіяні для підготовки олімпійців у 2014-2022 роках.
Для створення сучасної спортивної бази з біатлонним стадіоном відповідно до міжнародних стандартів для підготовки резервістів та учасників збірної України розроблений інвестиційний проект. Також розроблено інвестиційний проект для розвитку навчально-спортивної бази олімпійської підготовки «Кременець» із санного спорту.
На навчально-спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону у селі Підгороднє Тернопільського району на звітно-виборних зборах головою Тернопільського обласного осередку Федерації біатлону одноголосно обрали Олексія Кайду.  Олексій Кайда розповів про клопотання щодо включення спортивних об’єктів Тернопільщини до переліку баз, які будуть задіяні для підготовки олімпійців 2014-2022 років, про вже замовлені дві лазерні установки для бази, про залучення спонсорських коштів до здійснення ремонтних робіт на базі (переобладнання душових та харчоблоків, заміна вікон з використанням енергозберігаючих технологій).
Тернопільська обласна рада виділила 260 тис. грн на ремонт та реконструкцію бази. Роботи вже розпочалися. До початку липня основні обсяги робіт мають бути виконані.

«Наші біатлоністи досягали й досягають переможних вершин попри складні побутові умови та відсутність гідної тренувальної бази. Тож наш обов’язок забезпечити їм належні умови. Переконаний, що у такому разі спортивні досягнення тернопільських біатлоністів будуть ще більш вражаючими, - сказав Олексій Кайда.

На його думку, реалізація цих проектів сприяла б створенню передумов національній збірній України з біатлону та санного спорту для успішного виступу на ХХІІ зимових Олімпійських іграх 2014 року, а також – затвердження кандидатури України на проведення зимових Олімпійських ігор у 2022 році.

Також голова облради обговорив можливість реконструкції та приведення до сучасних стандартів олімпійської бази у Підгородньому з першим віце-президентом Національного олімпійського комітету України, президентом Федерації біатлону України Володимиром БРИНЗАКОМ. Окремо було обговорено можливість проведення Кубку Федерації біатлону України саме на Тернопільщині.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...