• Головна
  • Виключно для амбітних тернопільських дівчат
15:40, 11 червня 2011 р.

Виключно для амбітних тернопільських дівчат

Нещодавно в Тернополі відбулося VIP-весілля, а отже, одним привабливим і перспективним нареченим стало менше. Проте тернопільським красуням з великими життєвими планами не варто сумувати. Хто знає, може саме на них чекають справжні принци... Рейтинг неодружених принців склала ТСН.

Принц Карл Філіп Шведський, герцог Вермландський

32-річний красень-брюнет - другий в черзі на титул короля після старшої сестри, кронпринцеси Вікторії. Принц вивчав графічний дизайн та рекламу в Швеції і в Школі дизайну Род-Айленда в США, але потім переключився на сільськогосподарські культури, інженерне і лісове господарство в Шведському університеті сільськогосподарських наук.

Принц, як і належить аристократам, почав з військової кар'єри, ставши офіцером запасу Шведського корпусу амфібій. Захоплення Карла Філіпа сподобаються будь-якій дівчині - він обожнює спортивні автомобілі і непогано фотографує. Щоправда, останнім часом Карл захопився фотомоделлю Софією Хельквіст, яка прославилася своїми знімками у стилі ню. Статки: невідомі.

Гаррі, принц Уельський, Великобританія

Молодший брат принца Вільяма, 26-річний Генрі (Гаррі) Чарльз Альберт Девід є лише третім у черзі на британський престол, але, попри він теж дуже завидний наречений.

Рудоволосий чубатий красунчик закінчив з відзнакою Ітонський коледж і пройшов курс у Королівській військовій академії в Сандхерсті, отримавши звання другого лейтенанта, після чого поїхав воювати в Афганістан.

Сильною стороною Гаррі завжди був спорт: він знає все про футбол, грає в поло, регбі, плаває і катається на коні. Преса дуже любить порівнювати двох братів, і звичайно порівняння не на користь молодшого - він вважається хуліганом, здатним на різні витівки, які дискредитують родину. Тим не менше саме Гаррі продовжує справу своєї матері - принцеси Діани - і активно займається благодійністю, збираючи гроші для країн третього світу і знімаючи про них документальні фільми. Статки: 40 млн доларів

Шейх Хамдан бен Мохаммед Аль-Мактум, ОАЕ

28-річний шейх Хамдан бен Мохаммед бен Рашид, один з 19 дітей шейха Мохаммеда бен Рашида аль-Мактума - наслідний принц Дубая. Вже зараз шейх серйозно займається державними справами, будучи головою Виконавчої ради Дубая.

Прекрасно освічений, Хамдан закінчив військову академію Сендхерст, а після цього - Лондонську школу економіки. У вільний від роботи час цей принц Сходу пише вірші, які публікує під псевдонімом Fazza. Крім того, серед хобі наслідного принца - верблюди, на яких шейх витрачає шалені гроші, а також автомобілі та стрибки з парашутом. Статки: 18 млрд доларів.

Принц Азім, Бруней

28-річний Азім - третій у черзі на престол Брунею, але давно відомий у всьому світі. Азім намагався вчитися в Сандхерсті, але не витримав жорсткої дисципліни і залишив цей навчальний заклад.

При цьому він головний тусовщик і майстер з "вечірок року". Так, на дні народження у Азіма в різні роки гуляли Софі Лорен, Мерайя Кері, Скарлетт Йоханссон і навіть сам Майкл Джексон. Утім, варто сказати, що цей улюбленець журналістів витрачає статки батька не тільки на розваги, але і на благодійність: допомагає сліпим, організує благодійні концерти і навіть відкрив власний фонд. Статки: 22 млрд доларів.

Принц Андреа Альберт П'єр Казірагі, Монако

Другий претендент на престол князівства Монако, 26-річний Андреа Альберт П'єр Казірагі, закінчив кілька вищих навчальних закладів, займався візуальними мистецтвами і міжнародною політикою.


Принц багато читає, але це не заважає йому відвідувати усілякі світські раути. Загадковий і романтичний, як персонаж фільму "Інтерв'ю з вампіром", Андреа Казірагі давно привертає до себе загальну увагу. Він відомий активним світським життям в лондонських клубах і пристрастю до віскі та марихуани. Останнім часом його супроводжує малоприваблива подруга - дочка колумбійського мільярдера Тетяна Санто-Домінго, але про весілля мови ще не йшло. Статки: 1,7 млрд доларів

Амедео, принц Бельгії

25-річний брюнет закінчив Лондонську школу економіки та Королівську військову академію Бельгії. Трон йому не світить - занадто велика черга. Тим не менше, королівська кров і пристойний статок його дітям гарантовані.

Зараз скромний і серйозний молодий чоловік працює в найбільшій аудиторської компанії Deloitte Touche Tohmatsu в Нью-Йорку. Хобі принца - біг, і його захоплення не обмежується ранковими пробіжками з плеєром навколо парку: у 2008 році він брав участь у марафоні. Статки: невідомі.

Принц Фелікс Люксембурзький

26-річний принц Фелікс мріяв про військову кар'єру, але був змушений перервати навчання в королівській військовій академії в Англії через проблеми з коліном (травму він отримав під час катання на лижах).

Принц - страшенний марнотрат і гравець, і країна вже не раз була змушена покривати його борги. Грошей на розваги сина у герцога поки вистачає (адже статки люксембурзької династії оцінюються в 4 млрд євро), але батька це серйозно турбує. І тому він активно заохочує спортивні захоплення Фелікса: сноуборд, баскетбол, футбол, великий теніс. Статки: невідомі.

Виключно для амбітних тернопільських дівчат, фото-1

Принц Карл Філіп Шведський, герцог Вермландський

Виключно для амбітних тернопільських дівчат, фото-2

Гаррі, принц Уельський, Великобританія

Виключно для амбітних тернопільських дівчат, фото-3

Шейх Хамдан бен Мохаммед Аль-Мактум, ОАЕ

Виключно для амбітних тернопільських дівчат, фото-4

Принц Азім, Бруней

Виключно для амбітних тернопільських дівчат, фото-5

Принц Андреа Альберт П'єр Казірагі, Монако

Виключно для амбітних тернопільських дівчат, фото-6

Амедео, принц Бельгії

Виключно для амбітних тернопільських дівчат, фото-7

Принц Фелікс Люксембурзький

Коментарі

Оголошення
live comments feed...