• Головна
  • В тернопільській міліції - позитивні зміни
17:22, 11 червня 2011 р.

В тернопільській міліції - позитивні зміни

Колегія за участю радника Міністра внутрішніх справ підсумувала роботу тернопільської міліції, - повідмляє прес-служба УМВСУ в Тернопільській області.На колегіі проаналізовано роботу за січень-травень 2011 р.
В роботі розширеного засідання під головуванням начальника обласного управління генерала-майора Федора Бортняка взяв участь радник Міністра внутрішніх справ України Олег Сало, начальники галузевих служб та керівники міськрайорганів. Правоохоронці обговорили підсумки оперативно-службової діяльності органів та підрозділів внутрішніх справ за цей період.

Зі слів очільника тернопільської міліції, слід відзначити певну стабілізацію оперативної обстановки та значне посилення впливу міліції на криміногенні процеси в області. Основні зусилля правоохоронців області спрямовані на розкриття та розслідування злочинів, боротьбу з організованою злочинністю та забезпечення охорони правопорядку. Генерал позитивно оцінив результати проведеної роботи, однак відзначив і певні недопрацювання окремих служб та разом з їх керівниками обговорили методи їх усунення.
Радник міністра Олег Сало акцентував свою увагу на виконанні основних завдань визначених Міністерством внутрішніх справ України – реформування системи МВС, створення кращих умов для служби, підвищення професійного рівня працівників міліції.
Перед присутніми також виступили керівники служб та доповіли про результати роботи кожного з міліцейських підрозділів. Присутні на колегії  торкнулися питання стану дисципліни і законності в міліцейських підрозділах, створення позитивного іміджу правоохоронців.
Наприкінці засідання начальник обласного управління поставив практичні завдання керівникам служб та підрозділів, відзначив позитивні зміни в організації роботи міліції, в порівнянні з попередніми роками, та наголосив на потребі надалі якісно виконувати поставлені МВС України завдання.

В тернопільській міліції - позитивні зміни, фото-1

Коментарі

Оголошення
live comments feed...