• Головна
  • 4 млн. українців ризикують стати бомжами
12:01, 13 червня 2011 р.

4 млн. українців ризикують стати бомжами

Уже до осені в Україні можуть залишитися в буквальному розумінні безпритульними близько 4 млн осіб – якраз до цього часу закінчиться мораторій на відселення мешканців гуртожитків усіх форм власності, - повідомляє MIGnews.com.ua.

Зволікати з цією проблемою не можна, її потрібно вирішувати вже найближчим часом. Фактично усі жителі гуртожитків в Україні є кріпосними XXI століття, оскільки ці люди повністю залежать від власників підприємств і станов, до яких належать гуртожитки.

Питання продовження мораторію на відселення мешканців гуртожитків усіх форм власності повинна розглядати Верховна Рада, яка буквально через місяць іде на канікули і приступить до роботи тільки восени. Тому профспілка вимагає продовжити мораторій, щоб мешканців гуртожитків не виселили з їхніх осель.

Приватизацію гуртожитків дозволив Віктор Ющенко в 2008 році, підписавши указ «Про заходи щодо забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків». Піднімав питання приватизації гуртожитків і Президент Віктор Янукович у 2010 році.

Цього року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства заявили, що підготовлена ​​загальнодержавна програма про передачу гуртожитків державної форми власності, яких на сьогодні в Україні 1100. Усі вони не увійшли до статутного капіталу. Тепер планується до 2014 року повністю передати їх до місцевого самоврядування із залученням державного бюджету та інвесторів, які там є.

 


Коментарі

Оголошення
live comments feed...