• Головна
  • На Театральному майдані баскетболісти змагалися в стрітболі: переможець отримав 500 доларів
13:46, 13 червня 2011 р.

На Театральному майдані баскетболісти змагалися в стрітболі: переможець отримав 500 доларів

Пятий рік поспіль Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організовує змагання з вуличного баскетболу на Театральній площі міста. Продемонструвати свої вміння у вправному та спритному закиданні м’яча у корзину та в командній баскетбольній грі міг кожен охочий тернополянин прийшовши у неділю, 12 червня, на площу перед драмтеатром.

Такий спортивний захід проводився не лише в Тернополі, а й в інших обласних центрах країни. На відміну від попередніх років, цьогорічні переможці змагань зі стрітболу отримали чималу грошову винагороду від спонсора. А родзинкою вуличного баскетболу стало те, що професійним гравцем міг бути тільки один учасник з команди, решта – аматори.

«Власне кажучи – це наша ініціатива», - зізнається директор ТОЦФЗН "Спорт для всіх" Володимир Ванджура. «Вже п’ять років ми проводимо на центральній площі такі змагання. Сьогодні відбувається турнір з вуличного баскетболу, провести який запропонував всеукраїнський центр фізичного здоров’я. В цей день подібні змагання відбуваються й у всіх інших обласних центрах України. А ще, в нас появилися меценати, які виділили доволі солідну суму на призовий фонд спортсменам, який складає 1 тис. дол. 500 - за перше місце, 350 – за друге, 150 – за третє».

Змагання проходили у декілька етапів. Ті команди, які зареєструвалися для участі в грі змушені були пройти спочатку відбіркові тури. Після чого, кращі боролися за 3, 2 та 1 місця. А для любителів просто покидати м’яча, був облаштований окремий майданчик з баскетбольною корзиною. Відчути себе Шакілом Онілом міг кожен бажаючий, чи то школяр, чи то студент, чи навіть пенсіонер.

Стріт-батли проходили як годиться. Спортсмени демонстрували свої баскетбольні навики, спритність та жагу до перемоги. Найпереконливіше це вдалося командам: «Фок-тім» - третє місце; «Мамой» - друге місце та «Спейс-джем» - перше місце.

«Трохи стомилися. Проти решти команд справді було дуже важко грати. Нам мабуть пощастило, що ми виграли», - каже капітан БК «Спейс-джем» Сергій Расколей.  «Як використати виграну суму, ще не знаємо, але оскільки в нас в команді всі рівні між собою, то виграш ми теж розділимо порівну. В попередніх роках наші баскетболісти також приймали участь у стрітболі, де займали призові місця. На мою думку, подібні змагання – це дуже добре, адже вони стимулюють молодь до заняття спортом».

На Театральному майдані баскетболісти змагалися в стрітболі: переможець отримав 500 доларів, фото-1

Коментарі

Оголошення
live comments feed...