• Головна
  • Користувачам Firefox загрожує афера
16:15, 13 червня 2011 р.

Користувачам Firefox загрожує афера

Користувачі відкритого веб-браузера Firefox зіткнулися з новою шахрайською схемою, що має на меті завантаження на ПК користувачів фальшивого антивірусного програмного забезпечення зі сторінки, що імітує сервер Windows Update.

В компанії Sophos, котра повідомляє про новий вид шахрайства, повідомляють про надзвичайно видкий ріст кількості псевдо-антивірусів. Ця афера спрямована  виключно на користувачів Firefox і через мережу сторінок-редиректоров приводить на фальшиву сторінку Windows Update.

Там користувчас пропонується "срочно скачать" 2,8-мегабайтний пакет, котрий в реалі є псевдо антивірусом. При завантаженні цього пакету в системі виявляється неіснуюча шкідливе програмне забезпечення, яке пропонується видалити. Насправді в цей час пакет починає розміщувати на ПК зразки свого шкідливого програмного забезпечення.

Тому користувачі повинні бути дуже уважними. Псевдоантивіруси – це великий бізнес для кібер-злочинців, і вони готові витрачати багато часу і зусиль для створення ілюзії легітимності сторінок.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...