• Головна
  • Щепановський хрестився і просився, тернополяни жадали правди і не вірили
15:44, 14 червня 2011 р.

Щепановський хрестився і просився, тернополяни жадали правди і не вірили

Сьогодні об 11.00 була призначена довгоочікувана зустріч обдурених пайовиків «Будівельника» з його очільником З.Щепановським. Ситуація біля будинку Тернопільської ОДА була напруженою - люди до останнього не знали, чи зустріч відбудеться.
Зустріч відбулася.
Люди жадали правди, Щепановський - тиші, міліція - порядку.
На жаль, ніхто з організаторів зустрічі не подбав про мікрофон, тому й не дивно, що учасники розмови намагалися перекричати один одного.
Зрештою, Щепановський хрестився, що говорить правду, вибачався і обіцяв залагодити справи: добудувати об'єкти та повернути гроші тим, кому житло вже "не світить". За його словами, він біля 5 місяців працював, шукав партнерів, щоб реанімувати свій бізнес. Крім того, за продану частину свого бізнесу туркам Щепановський отримає біля 50 мільйонів гривень. Тож на чергову зустріч із пайовиками 23 червня готовий привести і турецьких партнерів.
Пайовики не вірили - жодних документальних підтверджень того, що в Щепановського є бізнес, який можна продати і отримати гроші, представлено не було (а йшлося про суму 50 млн.)
Мер міста С.Надал пообіцяв, що на об'єкти нульового циклу будуть залучені додаткові кошти, якщо Щепановський віддасть їх людям для самостійної добудови через коопертивні об'єднання (тут йшлося про 12 млн., котрі має можливість отримати на будівництво область, і вони можуть бути передані на згадані об'єкти).

– Щодо будинків, які є добудованими, і які Щепановський може здати в експлуатацію, то ми готові посприяти їх введенню в експлуатацію і не затягувати бюрократичних процедур. 20 червня на сесії міської ради ще один будинок на вулиці Юності передаємо у власність людей, що об’єдналася у кооператив. Сьогодні вимагаємо, щоб Зеновій Щепановський надав нам перелік дольовиків по кожному будинку, щоб люди могли об’єднатися для вирішення спільних проблем. Також міська рада сьогодні готова звільнити всіх дольовиків, кому це необхідно від сплати державного мита у судах, заявив мер.

Також Сергій Надал вимагав, щоб Зеновій Щепановський дав привселюдно свою згоду на добровільну передачу земельних ділянок і недобудованих об’єктів громадським кооперативам, які вирішили будуватись самостійно. На забув міський голова і про ті об’єкти, де будівництво навіть ще не починалось, а гроші люди вже вклали.

Як виявилося, на сьогоднішній день завершено розслідування кримінальної справи: З.Щепановський звинувачується відразу за кількома статтями Кримінального кодексу, в т.ч. за розкрадання коштів в особливо великих розмірах. Але міру запобіжного заходу щодо Щепановського прокурор міста ще не визначив. Звинувачуваного можуть затримати, але хто тоді вирішуватиме проблеми зневірених пайовиків?

Щепановський вкотре просив почекати - цього разу 10 днів, потрібних на укладання угод з тими, хто дасть йому гроші. До кінця літа обіцяв повернути кошти частині вкладників, а іншим добудувати житло.
Вкладники погодилися - а що їм залишалося робити? Доведені до відчаю, вони рахуватимуть ті 10 днів і думатимуть над тим, який відчайдушний вчинок примусить зглянутися над їхньою бідою. Можливо, це буде перекриття залізничної колії.
Наступний раунд перемовин 23 червня об 11.00.

 

.

Щепановський хрестився і просився, тернополяни жадали правди і не вірили, фото-1

Коментарі

Оголошення
live comments feed...