• Головна
  • Тернопільським школярам пропонують «Веселі канікули з Богом!»
18:25, 14 червня 2011 р.

Тернопільським школярам пропонують «Веселі канікули з Богом!»

П’ять великих християнських таборів організують цього літа для дітей із Тернопілля. Табори у Кам’янці-Подільському, Козовій, Теребовлі та Бережанах розраховані, передусім, на місцевих дітей, - повідомляє NTernet.ua.

А відкритий табір на два заїзди для усіх охочих, віком 8-18 років, буде в Марійському духовному центрі в липні у Зарваниці. Його організовує молодіжний театр “Богослов”.

- Літній табір влаштовуємо уже шостий раз, - розповідає директор табору Роман Глєбов. – Від звичайних таборів нас відрізняє те, що діти можуть водночас відвідувати гуртки бісероплетіння, вивчати англійську та спілкуватися з іноземними студентами.

Минулоріч, продовжує директор, у Зарваницю приїжджали студенти з Японії, Туреччини та Нідерландів.

- Цього літа матимемо два заїзди – 18-23 та 25-30 липня. І під час кожного з них працюватиме по троє керівників на 10-12 дітей. Це дозволяє приділяти більше уваги кожному учаснику табору, - пояснює пан Глєбов. -

Зранку діти відвідуватимуть богослужіння, а потім – гратимуться і навчатимуться. Харчування – чотириразове. За сім днів потрібно заплатити 560 грн. Зголоситися у цей табір можна за тел. 097-990-03-30.

Щодо таборів для місцевих дітей у Козовій, Теребовлі і Бережанах, то їх традицію може перейняти кожна парафія, розповідає організатор цих заходів, студент Вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого Роман Демуш.

- Особливість таборів “Веселі канікули з Богом” – у тому, що діти не тільки граються, а дізнаються більше про Бога, - каже брат Роман Демуш. – Це – катехизація дітей через ігри, забави, радощі.

Мета “Веселих канікул з Богом” – виховувати чесних громадян і добрих християн, говорить семінарист.

- У Бережанах табір минулого року зібрав приблизно 300 дітей. Кожна парафія може організувати подібний відпочинок у себе. Для цього потрібно звертатися до священиків, - продовжує він.

У Тернополі великих християнських таборів наразі немає. Однак, як ваважає прес-секретар Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ, отець Олег Харишин, священику достатньо дати поштовх парафіянам, щоб організувати відпочинок дітей у християнському дусі.

- У парафії Пресвятої Трійці є осередки об’єднань “Українська молодь Христові” та “Вівтарна дружина", які єднають людей, і священику потрібно тільки висловити ідею – спонукати до самоорганізації, - зазначає він. -

Тоді парафіяни – батьки та інші родичі – влаштують для дітей та юнацтва справді змістовний відпочинок.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...