• Головна
  • У Тернополі на набережній ставу збирають гроші на рації для армії (відео)
16:00, 9 серпня 2014 р.

У Тернополі на набережній ставу збирають гроші на рації для армії (відео)

Лідер гурту “Рута-м’ята” Ігор Хомин у Тернополі грає і співає патріотичних та українських пісень на набережній ставу. Таким чином збирає гроші на рації для армії.

Каже, що вийшов так працювати четвертий раз. Втім, багато грошей зібрати не вдається.

- Так, збираю з 20 гривень. Більшість людей йде, то не читає таблички. Перший раз взяв маленьку, другий раз –  більшу, сьогодні з двома. Люди не дивляться, а може й не вірять, що збираю на армію.

Ігор Хомин пояснює, що постійно слідкує за тим, що пише Арестович Олексій (у минулому – кадровий офіцер Збройних сил України, зараз психолог, тренер, – прим. ДОБИ).

- От він написав, що на рації збирає, думаю: треба підключитись і допомогти. Переважно тут на цій алейці стою. В нас є колектив з “Молодою просвітою”, може в неділю з ними прийдемо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #рації #збір коштів

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК накриє повістками і штрафами прямо з 1 липня масово, долю мобілізованого насправді вирішить це": мобілізація, ВЛК
"Дощ і потужне похолодання чекають в Україні прямо завтра, гроза та злива затоплять місцевість": куди суне люта негода?
Кабачки можна заморозити на зиму: як це правильно зробити і не зіпсувати овоч
"Несамовитий дощ і гроза ринуть потоками на тлі спеки, негода пре тільки в конкретні області": де в Україні буде злива?
Оголошення
live comments feed...