
07:35, 16 червня 2011 р.
Пенсія - єдина надія
Переважна більшість українців (80,1%) не розраховує на будь-які додаткові джерела доходу, крім державної пенсії, після настання пенсійного віку. При цьому розраховує на інші джерела кожен шостий респондент (15,3%), а 4,6% - не змогли відповісти на запитання. Про це свідчать результати телефонного опитування "Пенсійна реформа в Україні", проведеного Інститутом Горшеніна, повідомляє «Українська правда».
Більшість громадян України (77,1%) вважає, що Україні потрібна пенсійна реформа. З них більше половини (52,3%) обрали відповідь "точно потрібна", майже чверть (24,8%) - "скоріше потрібна". Не бачать необхідності в пенсійній реформі 4,8% респондентів. З них 3,2% вважають, що реформа "скоріше не потрібна", а 1,6% - "точно не потрібна". Не змогли відповісти на це питання 18,1% респондентів.
На думку майже половини українців (43,2%), пенсійна система в Україні повинна бути солідарною (кошти на виплату пенсій беруться з податків працюючих громадян).
Близько третини респондентів (33,2%) вважають за кращу накопичувальну систему (відрахування від зарплати накопичуються на спеціальних рахунках). Варіант "інше" вибрали 3,4% респондентів, при цьому кожен п'ятий українець (20,2%) – не зміг відповісти на дане питання.
Переважна більшість українців (80,1%) не розраховує на будь-які додаткові джерела доходу, крім державної пенсії. При цьому розраховує на інші джерела кожен шостий респондент (15,3%), а 4,6% - не змогли відповісти на запитання. Більшість громадян України (68,3%) не робить нічого, щоб забезпечити себе матеріально після виходу на пенсію.
Вкладають гроші :
в нерухомість, бізнес - 6,7% українців, 6,5% - розраховують на допомогу дітей або родичів, 6,0% - відкладають гроші про запас. Не змогли відповісти на дане питання 12,5% українців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі