• Головна
  • На Тернопільщині незаконно виробляли і реалізовували бензин
10:30, 14 серпня 2014 р.

На Тернопільщині незаконно виробляли і реалізовували бензин

13 серпня 2014 року управлінням СБУ в Тернопільській області спільно з прокуратурою області задокументовано факт незаконного виробництва та реалізації нафтопродуктів.

Затримано групу осіб, у рамках кримінального провадження, зареєстрованого за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, здійснюються передбачені чинним законодавством слідчі дії, спрямовані на встановлення усіх обставин скоєння злочину.

Механізм протиправної діяльності полягав в отриманні доступу до необлікованої сировини, транспортування її на підприємство, переробку і подальшу протиправну реалізацію на території Тернопільської та інших областей. При цьому зловмисники незаконно використовували найману силу з числа жителів областей Східної України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #нафтопродукти #СБУ
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"ТЦК почали пакувати українців прямо на цих вулицях, шукають чоловіків однієї категорії": відстрочка не спасе, мобілізація
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
"Сніг і жахливе похолодання пре в цю область України, дощ і мороз вдарять у регіоні": куди суне снігопад, мороз і негода?
Оголошення