16:15, 18 червня 2011 р.

80% євроквитків вже викуплено

Оплата квитків, замовлених вболівальниками протягом березня 2011-го, триватиме щонайдовше до кінця липня цього року. Станом на сьогодні, 80% квитків вже викуплено. Про це сказав голова Департаменту планування і продажу квитків УЄФА Педро Коррейя, повідомили УНН в Інформаційному центрі "Україна-2012".

Як зазначив чиновник УЄФА, оплата квитків – довготривалий процес. "Відповідно до наших прогнозів, найпізніше оплата завершиться в кінці липня 2011. Станом на сьогодні 80% замовлень вже викуплено. Проте всі замовлені квитки вважаються проданими", – пояснив він.

П.Коррейя також додав, що процес оплати затягується не тільки через технічні, а й ментальні нюанси. "По-перше, кожному клієнту ми надаємо різні можливості розрахуватись за квитки, як йому буде зручно. По-друге, впливає характер вболівальників. У випадку оплати банківським переказом – усі відкладають на останній день. Деякі, можливо, ще розмірковують: вигравши багато квитків, чи всі їм потрібні? По-третє, відіграє роль і технічна складова. УЄФА перевіряє всіх клієнтів, чи існує загроза перепродажу, виходу на чорний ринок", – пояснив фахівець.

За його словами, у випадку несплати за замовлені квитки, вони підуть на повторний продаж через лотерею, який відбудеться після жеребкування 2 грудня 2011-го. "Невикуплені квитки отримають інші люди, які стоять в черзі. Ми визначили другу чергу з бажаючих, які отримають повідомлення про таку можливість. Слава Богу, є ще дуже багато бажаючих викупити квитки", – підкреслив П.Коррейя.

Нагадаємо, усі питання щодо оплати квитків на ЄВРО-2012 мають бути вирішені до 31 травня. Про це поінформував директор МОК Маркіян Лубківський.

Враховуючи технічні нюанси і збої в роботі електронної пошти, УЄФА надає можливість розрахуватись у кілька спробів – мінімум 4. Тож термін оплати і карткою, і банківським переказом було продовжено до 25 травня.

Загалом, як каже директор турніру, в УЄФА задоволені перебігом квиткової кампанії. "Незважаючи на те, що процес складний, він є оптимальним, оскільки закриває шлях для зловживань і маніпуляцій квитками", - зауважив він.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...