16:37, 19 червня 2011 р.

Тернопіль - комфортне місто

Минулого тижня щотижневик «Фокус» презентував цьогорічний рейтинг найкращих міст України за рівнем та комфортом для життя.
Оцінка проводилася за 55-бальною шкалою, а кращі міста визначалися на підставі суми балів за всіма тринадцятьма параметрами. Критерії кращого міста для життя в нинішньому році істотно не змінилися. При цьому напередодні чемпіонату Євро-2012 при оцінці інфраструктури міст, крім традиційних складових цього критерію, «Фокус» враховував наявність готелів (не менше трьох зірок), а також кафе, ресторанів, інших місць громадського харчування. Крім того, «Фокус» відстежував, скільки кілометрів нових доріг введено в експлуатацію або підлягали капітальному ремонту.
У рейтингу взяло участь 55 міст України. Тернопіль  посів в ньому 30-те (тобто дуже посереднє місце, зважаючи на те, що обирали найкомфортніші для життя міста). Проте в якості підкріплення дослідження журналом було проведене опитування на тему «Краще місто для життя», в результаті якого Тернопіль все ж зайняв почесне п’яте місце (участь в опитуванні взяло понад п’ять тисяч осіб).   За результат опитування в першу п’ятірку увійшли Львів (29 відсотків респондентів), Київ (24,7%), Одеса (9,1%), Івано-Франківськ (4,1%), Тернопіль (4,2%). Отже, не завжди є фактом те, що доводять дослідження, адже думка мешканців та гостей міста разюче відрізнилася від того результату, який був наслідком рейтингу.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...